Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Будинок, в якому добре жити. Іноді помилково стверджують, що вода народжує ци, багатство, але це не зовсім так.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Будинок, в якому добре жити

Будинок, в якому добре жити

Іноді помилково стверджують, що вода народжує ци, багатство, але це не зовсім так. Вода тільки зупиняє ци, накопичує її і переносить, приводить її в конкретне місце, те ж саме робить і дорога. Вода завжди служила джерелом життя: людям потрібна була вода для пиття, полям - для зрошення. У стародавні часи річка також була і транспортним шляхом, що приносить місту торгівлю, новини. Селитися поруч з річкою означало бути в центрі подій. Тому розташування річок і доріг щодо будинку дуже важливі.

Оцінка водних форм на професійному рівні фен шуй досить складна - є безліч формул сприятливих і несприятливих річок і доріг, щодо фасаду або тилу будівлі. Але оцінити форми, що оточують ваш будинок, ви в більшості випадків зможете самі.

В першу чергу зверніть увагу на справжні водні об'єкти, якщо вони є поруч з вашим будинком - річки, водоймища, ставки. Звичайно, нам хотілося б, щоб ця вода була красивою і доброзичливою. Вітається спокійний плин, м'які вигини, чисте русло. Краще, якщо великі водні об'єкти будуть розташовуватися на південному сході, півночі і сході від будинку.

Добре, якщо вода або дорога як би обіймають мікрорайон. Такі обійми вважаються дуже сприятливими. Тільки прослідкуйте, щоб вода не підбиралася дуже близько до підніжжя будинку - такий стан вважається ненадійним.

Але буває й інша картина - вигин річки (або дороги) може бути повернений до дому опуклою стороною. У даній ситуації вплив річки буде несприятливим. Точно так само впливають віадуки, провідні автостради повз будинок; особливо страждають поверхи, розташовані на одному рівні з дорогою. Не варто вибирати будинок, в під'їзд якого впирається довга пряма дорога. Це може бути добре хіба що для бізнесу, та й то важливі нюанси.

У рідкісних випадках вода за будинком виявляється сприятливою, тому такого краще уникати. Особливо недобре, якщо вода доходить майже до будівлі, робить різкий вигин і йде в бік. Залежно від форми такого вигину, в житті мешканців такого будинку можуть відбуватися зради, суди.

Ще подивіться на ухил поруч з будинком. Не варто купувати квартиру, з якої видно вулицю або річку, що йде далеко вниз. У фен-шуй це означає "воду, яка йде" і по цій дорозі будуть витікати ваші гроші. Краще бачити те, що приходить до вас. Особливо несприятливо розташування будинку між двох доріг, що йдуть і, які зливаються потім в одну. Таке розташування викликає зради і сексуальні скандали.

І, хоч поки басейн на даху будинку або будинок на воді вважаються екзотикою - не варто вибирати таке "гніздечко" для постійного місця проживання. Занадто багато води зверху чи знизу можуть викликати неспокійний сон, тривожний стан і навіть психічні розлади. Все-таки ми не качки і не риби. ))

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024