Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Будуємо будинок для щасливого життя по фен шуй: 10 секретів гармонії. Створюючи будинок з урахуванням принципів феншуй, необхідно врахувати багато моментів

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Будуємо будинок для щасливого життя по фен шуй: 10 секретів гармонії

Будуємо будинок для щасливого життя по фен шуй: 10 секретів гармонії

Чому планування повинно бути простим, якої висоти має бути ганок і як краще розташувати сходи - розкриваємо секрети щасливого заміського життя.

Створюючи будинок з урахуванням принципів феншуй, необхідно врахувати особливості ландшафту, орієнтацію ділянки по сторонах світу, а також характери всіх мешканців. Феншуй не існує сам по собі, він робиться для конкретних людей і цілей. Але є загальні принципи, продиктовані не стільки китайськими традиціями, скільки здоровим глуздом.

1. Залишайтеся в своїх кордонах

Чітко позначте межі своїх володінь, вхід на ділянку і шлях до головного входу. Намагайтеся не розташовувати хвіртку строго навпроти головного входу в будинок, нехай доріжка буде трохи звивистою. Залишайте відкритий простір перед входом в будинок, не блокуйте його парканом, гаражем або високими деревами.

А ось з тилу і з боків будинок повинен бути захищений. Функцію захисних обіймів можуть виконувати високі і великі дерева, господарські будівлі, альтанка, сама форма будинку, сусідні будинки.

2. Заходьте як гість, а не як слуга

Плануйте гараж таким чином, щоб не було спокуси кожного разу входити в будинок через гаражні ворота. Для входу завжди краще використовувати головні (парадні) двері.

3. Прагніть до простоти

Віддавайте перевагу проектам будинків правильної форми - квадрат або прямокутник, який прагне до квадрату. Чим заплутаніше внутрішнє планування, тим складніше енергії наситити ваш будинок. Плавне проходження енергії з одного приміщення в інше сприяє внутрішньому комфорту і спокійному відновленню сил.

4. Не будьте білою вороною

Намагайтеся вибирати такий проект будинку, який зовнішнім виглядом сильно не виділяється на тлі сусідського оточення.

5. Придивіться до сусідів

Проаналізуйте сусіднє оточення (потенційне візуальне турбування від сусідів) і траєкторію сонця. Так ви зрозумієте, як краще спланувати кімнати в будинку і зони для активної і пасивної діяльності на ділянці.

6. Дотримуйтеся вимог масштабу

Розмір дверей головного входу повинен бути сумірний масштабу всього будинку. Несприятливо, якщо у великому будинку маленькі двері або, навпаки, якщо в маленькому будинку великі двері. Це призведе до дисбалансу енергії, що надходить в будинок. Не скупіться на просторий ганок, де вам буде комфортно відкривати двері в будь-яку негоду і з будь-якою кількістю сумок. Продумайте кількість ступенів - їх повинно бути не надто багато, але все-таки більше однієї. Добре якщо висота ганку не вище рівня пояса.

7. Дивіться в майбутнє

При плануванні холу перевірте, щоб він був досить просторим, але не витягнутим, а від вхідних дверей щоб не проглядався наскрізь весь будинок, щоб не було видно кухні, спалень і вікон, що виходять на задній двір або в сад.

8. Бережіть свій спокій

Сходи між поверхами не повинні упиратися в двері, особливо це стосується вхідних дверей. Верхній поверх - це завжди приватні кімнати і спальні, тому з метою збереження приватності, сходи, що ведуть наверх, краще розташувати в стороні від вхідних дверей. І не в центрі будинку.

9. Розставте меблі заздалегідь

При підготовці проекту передбачте, щоб труби не проходили через проекцію ліжок і робочого столу. Розташування санвузла та ванни над головним входом, спальнею, дитячою і робочим кабінетом вважається несприятливим. Якщо санвузол суміщений зі спальнею, переконайтеся, що двері туалету не є навпроти ліжка.

10. Економте простір

Якщо кімнати невеликі, розташовуйте двері ближче до кута, а не посередині стіни. Це дозволить розставити важливі предмети меблів (ліжко, робочий стіл, плиту) в зонах максимального акумулювання енергії (по діагоналі від дверей).

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024