Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Бог багатства по фен-шуй. Три зоряних старця - талісман для процвітання. Сім богів щастя по фен-шуй

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

Бог багатства по фен-шуй

Бог багатства по фен-шуй

Східне віяння фен-шуй допомагає налагодити багато сфер в життя, в тому числі матеріальну. Вважається, що бог багатства здатний активізувати цей напрямок і додатково залучити в життя людини успіх, щастя, багатство і процвітання.

Три зоряних старця – талісман для процвітання

Три зоряних старця уособлюють три аспекти щастя. Використовуючи їх при гармонізації простору, зможете залучити благополуччя, удачу, гроші, достаток і прожити довго. Три зоряних старця:

Шоу-сін – божество, яке відповідає за здоров'я, щастя і процвітання. Воно кожній жінці принесе сімейне благополуччя. Зазвичай Шоу-сін – це лисий старець з довгою посивілою бородою. У лівій руці він тримає персик, а в правій у нього знаходиться посох. Старець може бути зображений верхи на олені, його можуть оточувати діти.

Фу-сін – божество, яке відповідає за успіх і багатство в роду. Вважається, що статуетка такого старця допомагає створювати благополучні ситуації в житті, залучати більше джерел для доходу, отримувати несподівані гроші або цінності в якості дарів. На картинках Фу-сін зображується в мантії і тримає на руках дитину або вивчає сувій.

Лу-сін – божество, яке захищає бізнесменів, учнів і людей, які нині займають високі посади. Він уособлює владу і успіх. Зображується Лу-сін в одязі державного чиновника зі скіпетром або папірусом.

Боги багатства і процвітання повинні бути правильно розставлені в приміщенні. Лу розташовується по центру, Шоу – зліва, а Фу – справа. Вибирайте для їх розміщення зону грошей і успіху. Краще ставити фігури або зображення старців поруч.

Сім богів щастя по фен-шуй

У фен-шуй є сім богів, які здатні принести щастя, матеріальні цінності і поліпшити інші сфери життя людини:

  1. Тамонтен – бог-захисник. Він захищає свого власника від поганих людей, неприємних ситуацій. Підтримує тих особистостей, які не боятися протистояти труднощам і домагаються своїх цілей. В знак своєї прихильності до них Тамонтен обдаровує їх багатствами з особистої «вежі скарбів». Зображується бог у військових вбраннях.
  2. Бентен – богиня любові, мудрості і удачі. З її допомогою рекомендується активувати простір одиноким жінкам. Вони зможуть знайти сімейне щастя і стати більш розсудливими.
  3. Дайкоку – якщо вас цікавлять боги грошей, то встановіть в відповідну зону статуетку з цим покровителем. Він – дарувальник прожитку, хранитель кухні, відповідає за залучення матеріальних благ і відкриває потік достатку.
  4. Хотей – бог добробуту, щастя, удачі. Зображується у вигляді веселого товстуна з великим животом і завжди має при собі невичерпний мішок. Для отримання благ або здійснення бажань досить потерти живіт Хотея 300 раз.
  5. Дзюродзин – божество, що дарує щастя та довголіття. Зазвичай він зображується разом з оленем, черепахою або журавлем.
  6. Фукурокудзю – бог довголіття, мудрості і добробуту. В руках у нього завжди знаходяться сувої і віяло.
  7. Ебісу – божество, яке сприяє ремісникам і людям, чия робота пов'язана з фізичною працею. Зображується він з вудкою.

Трьохлапа жаба і Ганеша

Китайський бог багатства Ганеша зображується з головою слона з 2, 4 або 8 парами рук, в кожній з яких знаходяться різні дари, верхи на тигрі або невеликому круглому п'єдесталі. Як стверджують фахівці, таке божество виводить людину на той рівень багатства, який він здатний досягти. Йому відкриваються нові можливості, пропонуються вигідні партнерські відносини.

Статуетка може бути виготовлена ​​з міді, пластика, бронзи і дерева. Не варто скупитися на її покупку. Чим більше Ганеша, тим швидше і ефективніше буде діяти талісман. Добре, якщо статуетка буде прикрашена дорогоцінними каменями, це дозволить залучити ще більше матеріальних благ.

Ставити Ганешу потрібно в зоні багатства або на робочому столі. Бажано підкласти під статуетку гроші, а біля розкласти цукерки або інші солодощі. Таким чином, вдасться швидко знайти прихильність цього божества.

Трьохлапа жаба – найпопулярніший символ багатства в фен-шуй. Вона також є уособленням мудрості і довголіття. Зазвичай жаба зображується на грошах, в роті вона тримає монетку. Ставити її потрібно таким чином, щоб вона розташовувалася передом всередину будинку.

Пам'ятайте, боги люблять шанобливе ставлення і увагу. Приносьте їм дари, запалюйте свічки, пахощі. Вже незабаром ви помітите, як матеріальні блага перестали бути проблемою, а життя наповнилося щастям, благополуччям.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024