Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Розрахунок і аналіз натальної карти долі бацзи онлайн. Яка користь від розшифровки карти долі ба цзи?

Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Бацзи онлайн. Розшифровка ба цзи онлайн

Карта бацзи – це графічне відображення долі, удачі і життєвого шляху людини. Вона розраховується на основі дати народження і місця народження.

Натальна карта являє собою набір ієрогліфів в кількості 8 штук. Кожен з них відповідає за певну енергію, яка діяла в момент народження людини. Ось ці енергії, дані людині від природи, і визначають її долю і удачу по карті бацзи. Для розуміння своєї долі, її корекції і дій потрібно зробити розшифровку натальної карти. Це можна зробити онлайн як за допомогою консультанта, так і онлайн калькулятора ба цзи.

Консультація у професійного астролога китайської метафізики бацзи буде більш точною і надійною, ніж самостійний розрахунок по калькулятору.
розшифровка ба цзи онлайн

Що може розповісти розшифровка карти бацзи?

Момент дати народження визначає долю людини, її сильні і слабкі сторони, потенціал і таланти, життєвий шлях, періоди злетів і падінь. Доля вказує загальний вектор життя людини. І нам дуже добре б знати, куди і як нам рухатися. Знаючи "напрямок руху" можно якнайшвидше дійти в потрібну точку і уникнути невдач на шляху.

Після правильної розшифровки карти долі бацзи ми повинні отримати "план дій", який дає відповіді на те, як чинити в тій чи іншій ситуації.

Наприклад, людина хоче відкрити свій бізнес. "Сприятливо їй займатися бізнесом? Коли краще відкривати свою справу? Чи буде бізнес успішним в найближчі роки?"

На такі питання може дати відповідь розшифровка карти бацзи. Можна отримати прогноз подій в найближчому або далекому майбутньому, дізнатися сприятливі періоди для конкретних дій.

Як кажуть: "Якби знав, де впадеш, то соломки підстелив би." Це точно характеризує можливості натальної карти народження. Вона дає нам орієнтири для вибору правильних дій в сприятливий час і в потрібному місці.

Варто тільки пам'ятати, що дізнатися прогноз по карті долі – це тільки половина справи. Далі йдуть дії людини за складеним планом. Консультант не зможе за Вас це зробити або змусити виконувати рекомендації.
як розшифрувати карту долі бацзи

Для розшифровки карти бацзи онлайн потрібно:

  1. Вибрати спосіб аналізу. Якщо знаєте основи ба цзи, то можете скористатися онлайн калькулятором і самостійно зробити аналіз карти долі. Якщо не впевнені у своїх знаннях або взагалі не знаєте, що таке бацзи, то краще звернутися до консультанта.
  2. Потрібно визначитися з тим, до кого звернутися для розрахунку і розшифровки натальної карти. Вивчіть сайт фахівця, знайдіть відгуки про нього в інтернеті.
  3. Вказати точну дату народження. При цьому варто пам'ятати, що потрібна також і година народження. Тому, якщо не знаєте час народження, то необхідно дізнатися його у батьків або може бирка з пологового будинку збереглася. Важливо розуміти, що без знання точного часу народження, прогноз буде не зовсім точним. Також можна робити ректифікацію (відновлення, уточнення) години народження.
  4. Далі потрібно зайнятися формулюванням питання. Визначтеся на яке питання хочете отримати відповідь після розшифровки карти бацзи. Яку проблему потрібно вирішити використовуючи знання китайських мудреців?
Ви можете задати питання по натальній карті, щоб отримати розшифровку карти долі бацзи онлайн на сайті https://24-fengshui.com/
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024