Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Акваріум по фен-шуй в квартирі. Вода, як відомо, є джерелом життя, але вона ще й потужний засіб для залучення позитивної енергії ци.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй квартири

Акваріум по фен-шуй в квартирі

Акваріум по фен-шуй в квартирі
Вода, як відомо, є джерелом життя, але вона ще й потужний засіб для залучення позитивної енергії ци.

Спостереження за водою завжди несе позитивні емоції. Якщо з вікон вашої квартири не видно ніяких водойм, то можна наповнити квартиру енергією Води, якщо повісити картини із зображенням водоспадів, річок, морів, океанів, розмістити дзюркотливі кімнатні фонтанчики або акваріуми. Вода є символом енергії та багатства. Вона повинна бути чистою, прозорою і свіжою. Дзюрчання води заспокоює. Але надлишок стоячої води може призвести до надмірного заспокоєння - відсторонення, занурення в себе.

У фен-шуй різниться вода, яка рухається (фонтани, міні-водоспади) і нерухома (акваріуми). Рухома вода притягує енергію ци в зону, де знаходиться джерело.

У Китаї, практично в кожному будинку і офісі, можна побачити золотих рибок. А забезпечені люди заводять рибку Аррована, або «драконівську рибку», також вона називається «рибкою фен-шуй». Живуть ці рибки в глибоких річках Паханг. Вона має луску сріблястого кольору, який змінюється на золотистий або червоний, якщо її господаря чекає успіх і багатство. Ці її властивості вплинули на її ринкову ціну - це досить дороге задоволення.

Взагалі, риби є символами різних досягнень і перемог. Тому акваріуми по фен-шуй в квартирі ставляться туди, де потрібно активізувати позитивну енергію, життєвий тонус і активність. Але, пам'ятайте, що стояча вода призводить до застою енергії ци. Тому установка акваріума вимагає постійного догляду і відповідальності. Необхідно правильно вибрати розмір акваріума по фен-шуй: якщо він буде дуже маленьким, то ви не отримаєте очікуваних результатів, а при занадто великому обсязі вода вас може «затопити» або «поглинути». Особливо важливо правильно підібрати розмір і розмістити акваріум по фен-шуй в однокімнатній квартирі. Він повинен бути сумірний приміщенню, крім того, не рекомендується розташовувати акваріум в єдиній кімнаті, яка в даному випадку є і спальнею. Оскільки інших кімнат тут немає, акваріум можна поставити на кухні або на балконі.

Щоб уникнути застою енергії стежте за тим, щоб в акваріумі вода була завжди прозорою, чистою і в достатній кількості насичена киснем. Необхідно буде запастися спеціальними фільтрами, лампами, помпами й іншими товарами для підтримки здоров'я мешканців вашого акваріума. Вибравши правильно рибок, ви можете подвоїти свій добробут.

Майстри фен-шуй радять містити по вісім червоних або золотих рибок і одну чорну, щоб загальна кількість дорівнювала дев'яти, це щасливі числа по фен-шуй. Золоті (червоні) рибки уособлюють розвиток, зростання, процвітання, а чорна виступає захисником. Вважається, що чорна рибка забирає весь негатив на себе, захищаючи мешканців будинку від нещасть і різного роду неприємностей, тому коли чорна рибка вмирає - це є знаком того, що її господарі уникли якихось великих неприємностей.

Для акваріумів також важливі форма і місце розташування. Найбільш сприятливе для розміщення акваріума місце по фен-шуй - це південно-східна частина вітальні, але південного сектора слід уникати.

Що стосується форми акваріума, то вона може бути різноманітною: прямокутник, квадрат, коло, восьмикутник. Але акваріуми трикутної форми краще не використовувати.

Щоб залучити в будинок багатство, можна спорудити міні-водоспад достатку або поставити порцелянову чашу з подобою водоспаду. Єдине застереження - якщо ви відноситеся до стихії Вогню згідно системи ба-цзи, то не ставте фонтани і міні-водоспади в зоні багатства, так як можете отримати зворотний ефект - банкрутство.

Для залучення благополуччя і багатства у ваше життя можна використовувати і невеликі фонтанчики. Сьогодні в магазинах пропонується широкий асортимент декоративних електричних фонтанчиків різної форми. Вибираючи фонтан, визначте, які відчуття він у вас викликає. Краще, якщо це будуть відчуття руху джерела, і чим яскравіше ви відчуєте це, тим ефективніше буде вплив такого фонтанчика на примноження вашого достатку.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024