Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 2. Бамбукові флейти, Будда, Грошовий конверт, Дзеркало багуа, Співоча чаша

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 2

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 2

Магічний Жезл Жуі - створений для здійснення мрій і щасливих ознак. Адже з китайського "Жуі" можна перевести як "за бажанням". Жезл Жуі з давніх часів вважається символом великої сексуальної сили і незаперечного авторитету! Він виконує заповітні бажання, приносить благополуччя, процвітання, здоров'я. Одна його присутність в будинку є щасливим знаком для вашої родини. А головне - будь-які, навіть найсміливіші плани, втілюються в життя! Найкраще розміщувати його в кабінеті, на видному місці, або на робочому столі!

Монетки китайські, монетки з квадратним отвором в центрі, ієрогліфами і іноді зображеннями магічних тварин - символ багатства. Незалежно від того, якого вони розміру, монетки - кращий спосіб для залучення грошей! Їх можна носити в гаманці, або покласти в зону грошей. Слід пам'ятати, що розміщувати монетки необхідно янською стороною вгору, тобто чотири ієрогліфа повинні бути нагорі. Монетки рекомендують розмістити біля каси, в будь-яких місцях, пов'язані з фінансами і роботою. Можна навіть покласти їх в сейф. Прекрасне місце для цих монеток - це портмоне з кредитними картами, факс, телефон, комп'ютер і т.д. А якщо ви покладете їх під матрац, то тим самим будете залучати до себе позитивну енергію під час сну. Для збільшення грошової удачі можна підкладати їх під килимок перед вхідними дверима.

Дуже добре при будівництві будинку по фен шуй закопати монетки під доріжкою, що веде до будинку. При цьому їх число може бути 3, 6, 9 або будь-яким іншим числом, кратним трьом.

Музика вітру зазвичай використовується для нейтралізації негативної енергії і активізації позитивної. Її можна використовувати як вдома, так і в офісах, ресторанах, магазинах і т.д. Це відмінний засіб проти шкідливої ​​зірки П'ятірки! Трубочки для музики вітру, як правило, роблять з металу, дерева, кераміки або фарфору (скла). Ви можете вибрати той матеріал, який вам подобається, хоча ми рекомендуємо купувати металеву музику вітру, і краще якщо в ній буде шість трубочок. Для того, щоб ваша музика вітру працювала, вона повинна дзвонити, тому краще вішати її біля вікна, на двері і т.д. Дуже корисно періодично влаштовувати протяг, щоб вітер «грав» трубочками, це принесе додаткові позитивні енергії.

Але не варто використовувати музику вітру без попереднього аналізу карти летячих зірок, а також ваших сприятливих і несприятливих секторів.

Павич своїм розкішним хвостом захищає своїх господарів і притягує почесті до глави будинку. Цей талісман приносить радість і щастя, сприяє кар'єрному росту і удачі в роботі. Також він приносить славу і повагу. Його рекомендують розміщувати на півдні, де Павич допомагатиме зростанню вашого авторитету на роботі. Талісманом можуть бути і пір'я павича, але їх повинно бути рівно дев'ять. Посилити дії Павлина можна за допомогою вогню, наприклад, спалювати поруч з талісманом свічку або, якщо в будинку є камін, то 1-2 рази на тиждень поміщати його на камінну полицю, але якщо ви не знаєте карту летячих зірок будинку, краще цей спосіб не застосовувати. Активізувати Павича можна і запропонувавши йому «частування», для цього потрібно один раз в тиждень ставити перед фігуркою блюдечко з крупою, горішками або насінням.

Пі Яо - дуже потужний талісман захисту, має один ріг, обличчя собаки-лева, копита, невеликі крила і хвіст. Кажуть, що він має здатність не пускати в будинок несприятливі енергії і злих людей. Найкраще його розташування - це місце звідки може йти джерело поганої енергії, це і Три ша, і місце навпроти кладовищ, гострих кутів, веж, піків, обов'язково - обличчям назустріч небезпеці. Можна поставити Пі Яо на вікні, навпроти вхідних дверей або в центрі вашого житла, та й в будь-якому місці будинку, так як Пі Яо любить своїх господарів і завжди із задоволенням їм допомагає! Найкраще вибирати Пі Яо, що сидить на монетах. Тоді він буде ще і захищають ваш добробут, а також сприяти його значного примноження. За переказами, Пі Яо має безмірний апетит, ніколи не ходить в туалет, і накопичує все в собі. Це символізує накопичення багатства.

Співоча чаша - це дуже древній музичний інструмент, що прийшов з Тибету. Якщо водити по краю чаші спеціальним дерев'яним стіком, то своєрідна музика, яка звучить в цей час, здатна збалансувати енергетичний стан людини, сприяє лікуванню його від багатьох хвороб. Природа співаючих чаш до кінця не розкрита. Вчені припускають, що звуки, які добуваються чашею, «співають» в певному резонансі, який благотворно впливає на підсвідомість людини. Також це дуже потужний інструмент для очищення простору! Співаючі чаші найчастіше використовуються для очищення приміщення. Пройшовши по всій квартирі з такою чашею, Ви очистите Вашу квартиру від негативної енергії і залучите позитивні вібрації! Вважається, що навіть якщо ви не будете грати на такій чаші, а просто поставите її на полицю в будь-якому секторі, саме її наявність принесе в будинок удачу і благополуччя. Крім цього, співаюча чаша здатна підсилити будь-який сектор в Вашій оселі. Це воістину універсальний талісман, який покращує енергетику Вашого будинку.

Риба Арована - це дуже потужний символ для активізації грошової енергії і Багатства. Це дуже рідкісна і дорога риба, деякі її види можуть коштувати десятки тисяч доларів. Але вам зовсім не обов'язково купувати живу рибу, ви можете придбати її статуетку. Навіть статуетка є символом величезного, навіть надзвичайного багатства. Арована є чудовим магнітом для багатства, який спрацьовує завжди, але різним людям вона приносить різну кількість матеріальних благ. Слід зазначити, що досить усього лише однієї Аровани для активізації багатства у вашому будинку. Якщо ж ви хочете мати більше цих прекрасних рибок, то слід купувати обов'язково непарну кількість, інакше Аровани можуть принести сварки на грунті грошей між вами і вашими близькими.

Собачки Фу - це ефективні символи захисту будинку і його добробуту. Їх необхідно використовувати саме в парі, адже в парі вони символізують гармонію енергій Інь і Ян. Їх можна поставити навпроти вхідних дверей, тоді собаки будуть зустрічати людей, що входять, і нести службу з охорони благополуччя сім'ї, а також залучати енергії багатства в ваш будинок. Їх можна поставити по обидва боки від входу, так вони не пропустять непотрібних людей, і застережуть від небезпек. Вважається, що ці собачки можуть захистити від негативного впливу таких місць, як кладовища, лікарні і церкви. Якщо з вікна відкривається вид на лікарню, хоспіс або цвинтар, поставте на підвіконня пару собачок, які дивляться на вулицю. Ефект буде такий же, як від опуклого дзеркала Багуа, але собаки Фу нікого не скривдять.

Трьохлапа жаба, що сидить на монетах - це символ безсмертя, багатства і чарівництва. У китайській міфології її батьківщиною вважається Місяць, тому зовнішність жаби так нагадує місячну поверхню. За легендою саме через жаб відбуваються місячні затемнення, так як вона періодично проковтує місяць. З цим пов'язано вираз «дістати місяць з неба», як про набуття чогось дуже бажаного, але важкодосяжного. Володіння чарівною жабою вважається сприятливим і вдалим, особливо при укладанні ділових і торгових угод, при починанні нових справ. Жабки люблять, коли їх гладять по спинці, і не люблять довго сидіти на одному місці, тому хоча б раз на місяць переставляйте жабку на інше місце!

Гарбуз - горлянка або гарбуз Ху-лу. Перш за все, його використовують як засоби захисту проти летячої зірки хвороб - Двійки. У 2009 році гарбуз слід повісити на заході вашого будинку. Крім того, цей талісман володіє сильними терапевтичними властивостями, і допомагає вилікувати хвороби. Гарбуз можна підвішувати над ліжком хворого, а в разі тяжкої і тривалої хвороби - в головах. Для виготовлення Ху - лу використовують гарбузи, висушені певним способом або виготовлені з дерева (традиційно - з кипариса, ебенового дерева). На гарбузі зображують ієрогліфи великої удачі, китайську монету щастя і різних богів. Гарбузи- горлянки роблять і з бронзи, в цьому випадку це талісман для посилення любовних почуттів. Якщо подружжя втрачають інтерес один до одного, можна помістити такий гарбуз в спальні, і це призведе до посилення почуттів між ними.

Качечки мандаринки - класичний талісман вірності в любові і нерозлучності. Якщо ви хочете знайти свою другу половинку, поліпшити відносини, привнести різноманітність у ваше сімейне життя, то цей талісман для вас! Поставте качечок в спальню, вашу зону любові або на південний захід!

Фукурокудзю - це бог знань і мудрості. Він благословляє людей, що займаються розумовою діяльністю, учнів і мудреців, допомагаючи їм в повній мірі використовувати свій потенціал інтуїції, інтелекту і здатності об'єктивно мислити. Голова Фукурокудзю надзвичайно витягнута, що символізує великий розум і мудрість; у нього серйозне обличчя з глибокими поперечними зморшками на лобі; в руках він тримає посох і сувій. Фукурокудзю - це один з перших вчителів людства, яка зрозуміла закони Великого Дао. Гідним він дарує довголіття і навіть безсмертя, а недостойних відправляє в нижні світи на трансформацію. Будучи мудрецем, він цінує тонкий гумор і історії з глибоким змістом. Розташовувати його краще в зоні мудрості, або в особистій «академічній зірці».

Хоттей - це бог багатства, щастя, благополуччя, веселощів, безтурботності і спілкування. Вважається, що він зумовлює людські долі, і здатний виконати найзаповітніші бажання! Хоттей дарує радість, щастя, веселощі, щасливе майбутнє і удачу в фінансах для своїх господарів. До речі, Хоттей - це реально існуючий мандрівний монах, який ходив по селах з великим полотняним мішком. За легендою, мішок був порожній, але коли у нього питали, що у нього в мішку, він говорив «Там у мене весь світ». Якщо 300 раз потерти ХОТТЕЙ животик, думаючи про найпотаємніше, ваше бажання обов'язково здійсниться!

Господар грошей або Чен Лобань - один з найбільш шанованих символів в Китаї. Він охороняє ваші гроші, сприяє їх накопиченню та збереженню. Господаря грошей потрібно розміщувати там, де ви зазвичай тримаєте свої заощадження (можна навіть всередині сейфа), на вашому робочому столі, біля каси, поруч з банківським виписками і т.д. Також можна його помістити в сектор багатства. Ваші гроші будуть під надійним захистом, не будуть витікати крізь пальці, а навпаки, будуть зберігатися і примножуватися. Вважається, що статуетку Господаря грошей треба передавати у спадок. Разом з нею до ваших нащадків прийде фінансовий успіх і матеріальне благополуччя.

Черепаха - символ небесної підтримки і захисту. Черепаха - одне з чотирьох небесних створінь, які вважаються священними тваринами. Цей символ довгого життя, сили, небесної підтримки, стабільності, захисту, мудрості та довголіття і витривалості, вважається безсмертним. Три черепахи одна на одній також символізують благополуччя трьох поколінь. Дуже добре використовувати цей талісман в сім'ях, які живуть зі своїми батьками або дітьми під одним дахом. Найкраще розміщувати черепаху на півночі. Особливо хороших результатів можна домогтися, якщо помістити фігурку черепахи в посудину з водою або в оточення інших водних символів, наприклад, риб. Однак, не варто розміщувати черепаху в спальні, це може зруйнувати романтичну удачу.

Частина 1

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024