Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 1. Бамбукові флейти, Будда, Грошовий конверт, Дзеркало багуа, Співоча чаша

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 1

Популярні аксесуари, символи, талісмани фен шуй Частина 1

Бамбукові флейти - це китайський символ, що приносить успіх і оберігає від зла. А також це чудові засоби корекції. Їх можна використовувати для розсіювання негативної енергії, створюваної, наприклад, стельовими балками. Якщо ваше ліжко, робочий кабінет, обідній стіл і т.д. знаходяться під балками, повісьте пару бамбукових флейт під кутом 30 градусів один до одного, щоб отвори вказували вниз. Якщо зв'язати бамбукові флейти червоною стрічкою, то це принесе додаткову удачу.

Перед застосуванням флейти як талісмана Фен Шуй рекомендується трохи пограти на ній, оскільки шлях для ци закладається разом зі звуками, що з неї виходить. Для залучення додаткової енергії в спальню або кабінет, пару флейт вішають на стіну біля ліжка або за спину працюючої людини під кутом 45 градусів, мундштуками вгору, на відстані в одну довжину флейти один від одного.

Пахощі. Активно застосовуються для проведення різних ритуалів, і енергетичного очищення простору. Також вони мають гармонізуючу дією і допомагають збільшити приплив енергії в організм. Пахощі рекомендується застосовувати для підвищення працездатності, розслаблення, як залучення протилежної статі, позбавлення від негативних емоцій і неприємних думок.

Будда - це один з головних богів в китайській культурі. Статуетка Будди приносить мудрість, спокій, умиротворення, непорочність і просвітленість. Статуетку Будди потрібно ставити на рівні вашої голови або вище її, адже Будда - це духовне начало, і до нього треба ставитися належно! Якщо ви вирішили купити статуетку Будди, то у вашому будинку з'явиться східна мудрість і духовність, які допоможуть розібратися в собі, своїй душі і в усьому світі!

Ганеша - індуїстський бог з головою слона, незламний стражник, якому навіть боги довіряли охорону своїх близьких. Ганеша - це бог мудрості і усунення перешкод, символ підтримки і захисту, щасливих починань нових справ і підприємств. Забезпечує матеріальні успіхи і захищає від втрати майна, злодіїв і агресії інших. Він є покровителем і потужним символом удачі в бізнесі, а також покровителем торгівлі і подорожей, допомагає знайти авторитет і вплив. Статуетку Ганеші найкраще поміщати в зону помічників на північному заході або в хорошій гірській зірці. Його фігурку також можна поставити на робочий стіл. У цьому випадку він допоможе вам збільшити ваші доходи і буде стимулювати професійні успіхи.

Богиня Гуань Інь - одне з найбільш шанованих божеств Сходу. Гуань Інь вважається богинею милосердя, дарує щастя, багатство і процвітання. Гуань Інь - це божество, що рятує від лих і неприємностей всіх в будинку, особливо жінок. Оберігає людей, професія яких пов'язана з ризиком. Велика богиня співчуття і милосердя, що рятує від всіх бід, що захищає від хвороб і негараздів. Дарує довголіття, молодість, здійснення бажань і безсмертя на багато тисяч років. Все це зображено в атрибутах, оточуючих світлий образ. Вважається, що статуетку богині Гуань Інь краще розташовувати спиною на північ і обличчям на південь.

Гуань Гун. Воєначальник Гунь-ді, якого пізніше стали називати Гуань-гуном, - найпопулярніший і знаменитий полководець в китайській історії. Обожнювання як бог війни, Гунь-ді став згодом богом багатства і захисту. У Китаї вважається, що його зображення, звернені обличчям до вхідних дверей, відганяють негативну енергію. Будь-яка негативна енергія не зможе увійти в будинок назустріч йому. Найкраще розміщувати його в північно-західному куті будинку. На роботі помістіть його зображення у себе за спиною - це забезпечить вам потужну підтримку важливих персон.

Грошовий килимок. У Китаї вважають, що він несе казкове багатство! Червона оксамитова серветка з тисненими золотом символами є старовинним китайським засобом для того, щоб розбагатіти. На килимку радять щодня перераховувати гроші. Можна просто розсипати на килимку монетки і розмістити його в зоні грошей. Якщо ви працюєте з готівкою, то не варто передавати гроші з рук в руки, краще покласти їх на килимок, так при цьому ви не віддаєте іншим свою енергію грошей, і не берете на себе чужу негативну енергію.

Грошові конверти з давніх часів широко використовуються в китайській культурі для залучення процвітання і матеріального благополуччя. Ці конверти мають ефект зростання кількості грошей, несуть процвітання і успіх. Гроші рекомендується зберігати саме в них, адже зберігання навіть символічно - це знак примноження наявного капіталу. Якщо ви хочете подарувати комусь гроші, обов'язково покладіть їх у конверт, це принесе удачу не тільки вашим друзям, але і вам. Якщо вам потрібно віддати борг, віддавайте його в конверті, це захистить вас від появи нових боргів!

Китайський дракон. Дракон символізує силу і великодушність, мужність і витривалість, щастя і благополуччя, успіх і творчі здібності. Це міфічна тварина найбільш шанована в Китаї. Він несе дух відродження та змін, являє собою продуктивні сили природи. Це також символ пильності і безпеки. "Дракон в небі - велика удача!" Так кажуть в Китаї з давніх часів. У дракона обов'язково повинна бути чарівна перлина, символ духовного і матеріального багатства. Дракон протегує начальникам і директорам, приносить удачу в бізнесі, а також захист для свого господаря!

Фігурку Дракона краще поставити на схід, або в робочий кабінет, або біля комп'ютера. Якщо ви розміщуєте дракона в офісі, то найкраще місце для нього місце - стіл директора. Якщо Ви хочете підтримати свій бізнес, то використовуйте зображення або фігурку дракона з перлиною.

Дракон і Фенікс - ще один символ любові і гармонійних взаємин. Це основний символ китайської космології і міфології, який символізує чоловіче і жіноче начало, Ян і Інь! Дракон - символ чоловічого начала і достатку, в той час як Фенікс - іньська пишність і жіноча краса. Разом вони символізує плідний шлюб, благословляємо успіхом, процвітанням і дітьми. Розміщувати їх слід в північно-західному секторі, щоб принести удачу чоловіку будинку, або в південно-західному секторі, щоб принести удачу матері дому. Дракон і Фенікс на сході принесе користь здоров'ю сім'ї, в той час як на півдні принесе везіння і визнання для всіх, хто живе в будинку.

Драконочерепаха - міфічна істота, яка охороняє ваш будинок від невдач і проблем і дає вам витривалість черепахи разом з хоробрістю Дракона. Вважається, що однією з головних небезпек року - Великому князю Тай-Суй - подобається, коли на нього дивиться Драконочерепаха, і тоді Великий князь не звертає свій гнів на людей. Можна встановити фігурку Драконо-Черепахи на вашому столі або позаду себе, щоб отримати підтримку начальника, просування по службі, яке ви заслуговуєте, і протистояти офісним інтригам.

Грошове дерево. Цей талісман один з головних символів багатства. У Китаї грошовими вважаються рослини з товстими і м'ясистими листям, бажано круглої форми. Грошове дерево може бути і штучним, на його гілочках ростуть китайські золоті монетки і камінчики, залучає в будинок фінансові потоки і сприятливу енергію, збільшує зростання ваших доходів, і дарує щастя! Грошове дерево є символом процвітання і багатства, а також символом грошової удачі. Рекомендується ставити грошове дерево в зоні багатства дому і квартири по фен шуй, тобто в південно-східному секторі.

Зоряні старці. Їх троє. Фу-сін приносить в будинок удачу і дарує її кожній людині, допомагає досягти матеріального благополуччя і щастя. Лу-син є символом продовження роду, він приносить дітей, успіх і процвітання. Шоу-син це бог здоров'я. Він допомагає одужати і уникнути недуг. Їх можна ставити і по одному, але набагато більш ефективно, якщо ви поставите їх усіх разом! Краще розміщувати їх в приміщенні, де часто збираються всі члени родини, або в центрі будинку або в секторі помічників.

Дзеркало Багуа. Найдієвішим знаряддям Фен Шуй, здатним впоратися з негативною енергією Ша в усіх її проявах, є дзеркала багуа - маленькі, часом ледь помітні, поміщені в центр восьмикутника багуа. Дзеркала багуа бувають увігнутими, плоскими і випуклими. Кожне з них по-своєму бореться з негативним впливом Ша. Так, увігнуте дзеркало поглинає Ша, тому його зазвичай вішають на шляху "отруєних стріл". Тільки увігнуте дзеркало можна вішати в напрямку інших будинків. Плоске дзеркало відбиває ша в тому ж напрямку, звідки воно прийшло. Використовувати його слід обачно, щоб відбитий потік Ша не зашкодив комусь. У Китаї дзеркало багуа найчастіше поміщають на зовнішній стороні вхідних дверей або за вікном. Тоді воно оберігає весь будинок або квартиру від проникнення шкідливої ​​енергії Ша.

Дзеркало Багуа - це дуже потужний інструмент Фен Шуй і використовувати його потрібно дуже обережно. Головне правило - ніколи не вішайте дзеркало Багуа усередині свого будинку.

Золоті злитки. Вони сприяють набуттю і множенню багатства. Цей талісман зазвичай парний, тобто застосовується парна кількість злитків. Вони поміщаються по одному в лівому і правому куті найбільшого в приміщенні вікна або на його підвіконні. Талісман виконує функцію залучення багатства з зовнішнього простору. До речі, чим більше вікно, тим більше буде посилюватися вплив енергії багатства. Можна також помістити злитки в кутку, розташованому навскоси від головного входу в приміщення. Це - позиція багатства в приміщенні, розміщення там талісмана посилить функцію залучення багатства. Можна злитки розмістити в південно-східному секторі!

Короп - одна з чарівних риб в китайській культурі. Це символ удачі і духовних досягнень. Короп символізує витривалість, цілеспрямованість і стійкість. Короп досягає устя ріки, із завзятістю долаючи річкові пороги, тому талісмани із зображенням коропа потрібні тим, хто бажав би мати такі риси характеру, як мужність і терпіння. Особливість коропа, в тому, що він приносить удачу в різних сферах, і все залежить від того, з яким наміром і де ви його розміщуєте! Якщо ви хочете отримати фінансовий успіх, тоді місце коропа на південному сході, якщо вам потрібно просунутися по кар'єрних сходах, тоді його місце північ. Два коропа - це символ любові і повної гармонії у відносинах між чоловіком і жінкою, їх місце на південному заході. У Китаї дуже популярні картини із зображенням дев'яти коропів, - це дуже сильний талісман дарує їх власникові процвітання і збагачення.

Кірін - це міфічна тварина з головою дракона, тілом оленя і крилами, що має копита коня, один ріг на голові і шкуру п'яти кольорів. Кірін служить для захисту від впливу зовнішніх негативних форм. Зазвичай талісман складається з двох фігурок, чоловіча особина зображується з кулею, жіноча - з дитинчам, але зустрічаються і непарні фігурки. Кірін ставлять на підвіконня, обличчям в напрямку негативного об'єкта - гострий кут сусіднього будинку, заводські труби та інше. Крім ліквідації впливу зовнішніх агресивних форм, Кірін приносять щастя і удачу. Відповідно переказами, Кірін - добродушна тварина, ніколи не ступала на живі рослини і не заподіює шкоди нічому живому. Тому талісман сприяє сприятливим подіям у вашому житті. За легендою, Кірін з'являвся біля ліжка матері Конфуція, коли вона збиралася народити знаменитого сина. Тому Кірін ще й символ продовження роду і материнської любові.

Дзвіночок. Їх мелодійний дзвін покращує енергію Вашого будинку. Дзвіночки символізують радісні дитячі голоси, їх добре розміщувати в сектор дітей та творчості (західний сектор будинку), також вони добре підходять для зони помічників (північний захід). Вважається, що якщо подзвонити в цьому секторі в дзвіночок і попросити про допомогу - допомога обов'язково прийде. Але вішати їх варто акуратно, і обов'язково враховувати розташування летячих зірок. Дуже часто дзвіночки доповнені різними символами Фен Шуй, наприклад, зображенням пагоди, жаби богатства, Хоттея, парусника удачі. Такі комплексні талісмани працюють сильніше, ніж поодинокі.

Кристали - традиційні талісмани Фен-шуй, які застосовуються для розсіювання негативної енергії, і для активізації позитивної. Їх рекомендують вішати на вікно, якщо воно знаходиться прямо навпроти дверей. Щоб енергія не витікала з приміщення, а також їх потрібно вішати на вікно якщо за ним знаходяться вражаючі фактори, наприклад, одинокі дерева, вежі, телевежі, цвинтар, лікарня і т.д. Деякі рекомендують поставити кристал в зони Мудрості і знань, краще щоб на нього падало сонячне або електричне світло. Коли крихітні сонячні зайчики розбігаються по вашій кімнаті, це говорить про те, що удача знаходиться в вашому домі.

Лакшмі - це богиня щастя, краси, процвітання. Вважається, що якщо тримати в будинку її зображення, то процвітання і достаток завжди будуть примножуватися. Лакшмі також є захисницею всіх жінок в домі. Краще розміщувати її в північно-західному секторі вашого будинку, або в хорошій гірській зірці.

Летюча миша в китайській культурі вважається символом щастя, успіху і довгого життя. Адже не випадково в китайській мові поєднання слів "кажан" звучить як "щастя". Летюча миша приносить багатство, щастя, і процвітання всім членам сім'ї. Китайці вважають, що якщо в ваш будинок прилетів кажан і залишився там жити, то ви станете дуже багатим.

Лотоси. У стародавньому Китаї лотос символізував імператорську владу, і його шанували як священну рослину. Ця квітка символізує взаємодію жіночого і чоловічого начал, а так само життя, цнотливість, згоду і чистоту. Кришталевий лотос наповнює членів сім'ї прекрасним здоров'ям, якщо поставити його на сході. На північному сході він буде чудовим символом мудрості і знань, Для кар'єрного росту рекомендується ставити лотос на півдні або на півночі. Вважається, що його прозорі пелюстки пропускають через себе негативну енергію, перетворюють її в гарну, і рівномірно розподіляють по всьому приміщенню.

Кінь. Статуетка коня вважається класичним талісманом для здобуття слави і успіху, особливо якщо зображено коня, що встає на диби. Розміщувати її можна на робочому столі, в кабінеті, або в південному секторі будинку. На Півдні фігурка коня буде активізувати славу, уособлюючи витривалість, стрімкість, добру репутацію, а так само бути символом невгасаючого оптимізму. Вважається, що Кінь - це символ змін, і він приносить сприятливі зміни в житті.

Частина 2

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024