Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Якщо ви хочете створити хороший Феншуй в будинку, пропонуємо вам основні і дуже прості рекомендації, які вам допоможуть у цьому.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

5 ознак хорошого будинку по фен шуй

5 ознак хорошого будинку по фен шуй

Якщо ви хочете створити хороший Феншуй в будинку, пропонуємо вам основні і дуже прості рекомендації, які вам допоможуть у цьому.

1. Зовнішній Феншуй. Навколо гарного будинку немає «агресивної» або «низької» енергії. Подивіться навколо свого будинку свіжим поглядом.

Чи знаходиться поруч залізниця? Чи знаходиться задній двір на схилі? Якщо так, то такі будинки потребують особливого піклування в Феншуй.

2. Енергетичний потік до вхідних дверей. У будинку з хорошим Феншуй енергія тече до вхідних дверей м'яко, сильним потоком, без перешкод. Тому варто перевірити, чи не блокується потік енергії на шляху до вхідних дверей? Можливо, прямо перед вхідними дверима росте велике дерево, яке створює перешкоду вільному потоку енергії? Або, можливо, ваші вхідні двері втратили свій привабливий вигляд і їх потрібно оновити або зовсім поміняти? Перед дверима не повинні стояти старі відра, купа взуття та інше.

3. Якість енергії у головного входу. У будинку з хорошим Феншуй головний вхід повинен вітати, посилювати і бути провідником енергії Феншуй, що входить в будинок і розповсюджується по ньому. Таким чином, ваш будинок підживлюється енергією і створює позитивну енергію. Що ви бачите в першу чергу, коли заходите в ваш будинок? Що притягує на себе увагу? Можливо, навпроти входу у вас висить дзеркало, яке тут же поглинає інформацію, що надійшла енергію? Можливо, навпроти вхідних дверей розташовані сходи? Для хорошого Феншуй енергія повинна залучатися в будинок (перш за все, чистотою і порядком) і бути спрямована в усі кімнати, особливо в кухню і спальню.

4. Енергія в «святій трійці» Феншуй. Хороша енергія Феншуй зосереджується в трьох головних енергетичних центрах - спальні, кухні та ванній.

Якість енергії в вашому домі головним чином залежить від сили енергії Феншуй в цих трьох кімнатах. Обов'язково стежте за енергією в спальні, на кухні та у ванній.

Детальніше про те, як створити хороший Феншуй в цих трьох кімнатах читайте на нашому сайті. Не забувайте, що головними принципами Феншуй є: чистота, як можна більше вільного простору і ваш власний внутрішній комфорт з речами, які вас оточують.

5. Свіжість енергії Феншуй. Хороший будинок підживлюється свіжою, чистою і вільно текучою енергією. Ні застою енергії, немає старої або заблокованої енергії.

Все, що знаходиться навколо нас, не тільки має свою енергію, а й перебуває в постійній зміні.

Тому, навіть після того, як ви створили сильну базу для хорошого Феншуй в будинку, робота повинна продовжуватися. Підтримка свіжості і постійного руху в будинку - має стати вашою звичкою, щоб не створювати в ньому енергетичні пробки. Застійна енергія в будь-якій частині вашого будинку блокує енергію в тій чи іншій області вашого життя. Не допускайте безладу ні в єдиному куточку вашого будинку - перебирайте час від часу речі в гардеробі, не захаращуйте підвал і гараж і обов'язково стежте там за порядком. Очищайте свій будинок від непотрібних речей раз в тиждень. Хороша енергія Феншуй поширюється в чистому приміщенні, зі свіжим повітрям, з великою кількістю світла.

Щоб створити хороший Феншуй в будинку, почніть потроху і не перевантажуйте себе відразу всіма правилами і рекомендаціями.

Як завжди, ви повинні довіряти своїй інтуїції і йти в своєму темпі. Зрештою, це ваш будинок, тому всі зміни в ньому ви повинні робити з радістю і натхненням!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024