Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Прості перевірені рекомендації фен шуй по залученню багатства і достатку. Картини для залучення багатства. Облаштування робочого місця

Статті по Фен-шуй: Фен-шуй для грошей

15 порад фен шуй для залучення грошей і багатства, які працюють!

15 порад фен шуй для залучення грошей і багатства, які працюють!

Вчення фен-шуй може привнести в будь-яку сферу життя людини багато позитивної енергії. Так, наприклад, згідно з уявленнями давніх китайців, південно-східний напрямок будинку або офісу відповідає за багатство. Слід правильно організувати цю зону по фен-шуй для залучення грошей, тоді матеріальний достаток стане постійним супутником людини.

Картини для залучення багатства

Повісивши в зоні південного сходу картину з символічним зображенням, можна поліпшити добробут, залучити в життя людини фінансовий потік. При цьому полотно повинно бути обрамлено простою дерев'яною рамкою.

Млин або невеликий фонтан-картина вважаються ефективним засобом для залучення грошей. При цьому розмір полотна, форма зображених предметів не мають значення. Керуватися при виборі картини слід тільки внутрішніми відчуттями. Якщо предмет на полотні асоціюється у людини з потоком, сильним позитивним джерелом, то на такій картині і потрібно зупинити свій вибір. Однак важливо знати міру. Не слід прикрашати стіни фотографіями і картинами із зображенням декількох фонтанів. Велика кількість води в секторі багатства може мати зворотний ефект.

Якщо людина вважає за краще пейзажі, то прикрашати будинок слід зображеннями гір.

Картини з пустелями, степами використовувати настійно не рекомендується.

Можна повісити полотно з лісовими пейзажами, на яких намальовані сильні високі дерева. Річка або будь-яка водна гладь на картині повинна бути спокійною. Корабель, що пливе по невеликих хвилях, в Китаї символізує багатство.

Бажаючи знайти удачу в грошовій сфері, можна скористатися малюнком із зображенням винограду. Польові квіти на картині теж сприяють набуттю фінансового благополуччя.

Ще одним способом поліпшити матеріальне становище стане прикраса стіни полотном з монетами, купюрами або дорогоцінними металами. Фотографії розкішних вілл, кварталів теж активують грошовий потік.

Облаштування робочого місця для залучення грошей

Залучення грошей по фен-шуй має супроводжуватися правильним облаштуванням робочого місця.

При організації робочого простору слід дотримуватися таких порад:

  • Слід залишити якомога більший простір перед столом. Ця відстань буде символізувати перспективи для володаря робочого місця.
  • Стіл не можна ставити під опори стель. Місце буде вважатися несприятливим, якщо воно розташоване на одному рівні з дверима або вікном, оскільки в отвори будуть йти ідеї і прибуток.
  • Не ставлять стіл таким чином, щоб людина сиділа спиною до дверей або кутку. Хороший варіант – розташування за спиною шафи або гладкої стіни.
  • Для освітлення краще використовувати настільну лампу.
  • Не можна розташовувати стіл так, щоб в зоні видимості знаходилося дзеркало.

Кімнатні рослини

При оформленні простору на роботі особливу увагу слід приділити рослинам. Кабінет начальника варто прикрасити горщиком товстянки деревовидної. Підійде для цих цілей бегонія вічноквітуча. Фінансове благополуччя співробітникам принесе діжка з молодим деревом, що має округле листя. Від кактусів слід відмовитися.

Статуетки фен шуй для залучення грошей

Грошові талісмани по фен-шуй не тільки активують грошові потоки, а й прикрашають приміщення. Найсильнішим символом багатства є зображення Хотея. Це фігурка товстого маленького китайця, який несе за плечима мішок з грошима, а в руках тримає монетки і персики.

Іншим зображенням, яким можна прикрасити, наприклад, стіл, є Дайкоку – бог, який зберігає грошові багатства. Посилити енергетику божка можна за допомогою рибки Тай.

3 китайські монетки з зображенням ієрогліфів принесуть матеріальний достаток тому, хто покладе їх під килимок, повісить на південно-західну стіну або просто покладе в гаманець. Якщо при цьому перев'язати талісман червоною ниткою або жовтою стрічкою, то його ефективність збільшиться. Однак додавати монеток не рекомендується, оскільки кожна цифра у вченні фен-шуй символічна. І якщо додати хоча б 1 монету, можна позбутися вже наявних заощаджень.

Біля грошового дерева можна поставити сову, яка символізує стабільність. Згідно з китайським повір'ям, цей птах допоможе уникнути втрат.

У глибині будинку можна розташувати трьохлапу жабу, в роті якої видніються монетки. Жаба може бути будь-якого розміру, але її завжди слід розміщувати подалі від дверних або віконних отворів.

Статуетки щурів або рибок, розміщені в секторі багатства, теж приносять удачу в фінансових справах.

Для зберігання грошей можна використовувати грошовий конверт, прикрашений китайським ієрогліфом, що означає процвітання.

Важливим талісманом в залученні грошей виступає ваза багатства по фен-шуй. Невеликий дерев'яний або фарфоровий горщик з кришкою слід наповнити землею і грошима і заховати подалі від сторонніх очей. Сила енергії, яку віддала людина, вибираючи цей предмет і заповнюючи його, притягне грошовий потік.

Килимок для грошей

Спеціальний килимок, покладений на робочий стіл або ж прикріплений до стіни у вигляді панно, притягує грошовий потік. Буде краще, якщо колір талісмана виявиться червоного, коричневого або жовтого відтінку. На ньому має бути зображений ієрогліф зі значенням багатства. Під килимок можна покласти 3 китайські монетки.

Цей предмет слід використовувати тільки в якості символу. Не можна зневажливо поводитися з килимком для грошей, ставити на нього посуд або кидати його в різних місцях. Розташовувати його краще все в тому ж південно-східному секторі, а поверх дозволяється класти тільки талісмани, що активують фінансовий добробут.

Якщо завести звичку перераховувати заощадження на грошовому килимку, то це додасть останньому позитивної енергії.

Правильне прибирання для притягнення коштів

Фен-шуй залучення грошей в будинок передбачає проведення регулярного прибирання приміщення, при цьому робити його слід правильно. Ніякі символи і талісмани не допоможуть знайти багатство, якщо енергетичному потоку ніде буде циркулювати. Старі речі, непотрібні предмети, пил в кутах кімнати – все це здатне звести до нуля дію спеціальних предметів, покликаних активувати грошовий потік. Йому буде просто нікуди спрямуватися, оскільки сміття стане блокувати позитивну енергетику.

При цьому недостатньо прибрати зайве тільки з південно-східному секторі. Вся квартира, починаючи з передпокою і закінчуючи шафами, повинна бути очищена від речей з застійною енергією.

Коридор по фен шуй повинен бути просторим, в ньому має бути багато повітря. З кухні слід прибрати непотрібні електроприлади. Плиту – осередок будинку – слід завжди тримати в чистоті. У спальній, вітальні необхідно створити атмосферу затишку і комфорту, тому що відпочинок в цих кімнатах дає заряд на цілий день.

Балкон, що виконує роль комори, не дасть проникнути новій енергії в будинок, якщо на ньому зібралися предмети, які втратили свою функціональність, але не викидаються з жалості.

Квартира повинна міститися в порядку щодня. Не можна допускати навіть малого скупчення пилу. У кожної речі має бути своє місце.

Активація зони багатства в житлі

Щоб активувати південно-східну частину квартири, в неї слід додати освітлення. Нові бра, що прикрасили цю зону, будуть сприяти роботі талісманів фен-шуй по залученню грошей. При оформленні цього сектора слід використовувати червоні або зелені відтінки. Акваріум, встановлений в цій зоні, сприяє притягненню матеріального достатку. Замінити рибок можна невеликим кімнатним фонтаном.

Корисні поради

Рекомендації фен-шуй для багатства слід використовувати в комплексі. Можна дотримуватися чистоти в будинку, правильно розставляти талісмани, але матеріальний потік не активується, бо вдома, наприклад, регулярно течуть крани. Водна стихія відіграє велику роль в набутті достатку, тому необхідно стежити за справністю всіх труб і вентилів.

Будь-яке приміщення потребує регулярного провітрювання. Свіже повітря очистить дім або офіс, дасть можливість енергії вільно циркулювати в просторі.

Правильне ставлення до грошей

Залучення матеріального достатку в будинок багато в чому залежить від настрою людини. Грошовий фен-шуй спрацює тільки в тому випадку, якщо людина відчуває себе вартою багатства. При цьому слід пам'ятати, що будь-які грошові цінності вимагають шанобливого ставлення. Купюри і монети необхідно перераховувати. Слід знати джерела надходжень і витрат, тому краще завести спеціальний блокнот, в якому відображати ці операції.

Використання символів в будинку

Велике значення в системі фен-шуй приділяється числам. Так, наприклад, достаток в будинок може принести цифра 6. Щасливі цифри можуть становити поєднання, наприклад, число 78 – символ багатства. Ці символи можна наносити на різні предмети.

Думки про способи заробітку

Залучення потоку грошової енергії повинно супроводжуватися зміною внутрішніх установок людини. Слід налаштовувати себе на нові способи заробітків, шукати шляхи, за допомогою яких можна поліпшити матеріальне становище.

Успішне оточення

При бажанні знайти фінансове благополуччя необхідно змінити оточення. Слід більше часу проводити в колі успішних людей, які заслуговують на повагу. Енергетичний обмін призведе до активації грошового потоку. Якщо немає можливості вживу спілкуватися з багатими людьми, можна повісити їх фотографії на видних місцях.

Правила придбання гаманця по фен-шуй

  • Не слід недооцінювати місця, в якому зберігаються гроші. Купюри і монети слід тримати окремо один від одного. При цьому паперові гроші слід зберігати в розгорнутому вигляді.
  • Гаманець одночасно є амулетом для притягування грошей, тому важливо, як він виглядає. Грошовий аксесуар повинен асоціюватися з розкішшю і красою. Слід швидко позбавлятися від старих потертих гаманців.
  • Має значення, з чого зроблено портмоне. Краще використовувати предмети зі шкіри.

Наполеглива праця – ключ до багатства

Навіть з урахуванням виконання всіх рекомендацій фен-шуй, що дійшли до нас з глибокої давнини, слід пам'ятати про те, що вони не будуть працювати, якщо людина не робить ніяких дій. Фінансова стабільність забезпечена людям, які не бояться праці і знають ціну грошам.

Як накопичувати гроші по фен-шуй

Якщо людині вдалося активувати енергію багатства, перед нею незабаром постане питання про те, яким чином краще зберігати заощадження. Для цих цілей можна використовувати скриньку для грошей по фен-шуй. Нею може стати красива коробочка, в яку з позитивними думками будуть складатися накопичення. При цьому слід візуалізувати їх збільшення.

Не рекомендується витрачати всі гроші відразу. Важливо, щоб гаманець не залишався порожнім.

Щоб фінансові джерела не вичерпувалися, необхідно ділитися грошима. 1/10 частина коштів, що отримуються, китайці рекомендують віддавати небу, тобто на благодійність.

Дотримуючись цих простих порад ви обов'язково привернете багатство і успіх в свій будинок!

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024