Курс на комфорт: 10 простих правил феншуй. Сьогодні ми розповімо вам про правила феншуй, при дотриманні яких рівень комфорту у вашому будинку підвищиться навіть без дорогого ремонту
Курс на комфорт: 10 простих правил феншуй

Сьогодні ми розповімо вам про правила феншуй, при дотриманні яких рівень комфорту у вашому будинку підвищиться навіть без дорогого ремонту
Якою б не була ситуація в світі, атмосфера в вашому домі повинна бути сприятливою.
Правило № 1: зайвим речам у будинку не місце
Хочете покращити проходження енергії в будинку, знизити стрес і підвищити працездатність? Зробіть генеральне прибирання і полагодьте всі несправні предмети. Проведіть чесну ревізію непотрібних речей і звільнитеся від них - не просто перекладіть їх в інше місце, а саме позбудьтеся від них або віддайте тим, хто в них потребує і буде з радістю ними користуватися.
Корисно позбутися «енергетичного мотлоху» - зламаних речей, занедбаної роботи (наприклад, так і недов'язаного светра), речей, які ви не використовували протягом 1 року або максимум 2 років, дрібничок-пилозбірників і предметів, що викликають у вас неприємні асоціації або спогади . Таким чином ви сприяєте притоку енергії, а отже, і приходу нових можливостей.
Правило № 2: вхід в будинок повинен бути ідеальним
Вхід в будинок - перше враження про будинок і квартирі. Зробіть так, щоб було приємно дивитися на вхід: ідеально оформлена вхідна зона приверне позитивну енергію у ваш будинок. Вхід повинен бути добре освітленим, чистим і незахаращених. Зверніть увагу, чи чисті двері, чи є на них номер квартири, чи справний замок і дверний дзвінок (домофон), чи чистий килимок перед дверима.
Правило № 3: дзеркало в передпокої - поруч з дверима
Дзеркало не повинно знаходитися прямо навпроти вхідних дверей: воно може відштовхнути сприятливу енергію, що входить до дому. Найкраще місце для дзеркала в передпокої - на тій же стіні, де двері або збоку від них, щоб ви могли бачити себе при виході з будинку. Слід надавати перевагу цільним дзеркалам розміром на повний зріст, причому по зросту найвищого члена сім'ї.
Правило № 4: не захаращувати вітальню меблями
Розмістіть меблі так, щоб енергія рухалася вільно і ніщо не заважало б спілкуванню. Наприклад, не ставте диван і крісла на траєкторії проходу. Бажано розставити меблі так, щоб сидячи на дивані або кріслі, тримати двері в кімнату в полі свого зору. Щоб спілкування було комфортним і приємним, намагайтеся сидіти по діагоналі, а не навпроти один одного.
Правило № 5: ліжко в спальні - по діагоналі від входу
Якщо ваше ліжко до сих пір стоїть напроти дверей, обов'язково пересуньте його ближче до кута по діагоналі від входу: це місце найбільшого акумулювання сприятливої енергії. Уникайте розташування ліжка узголів'ям до вікна, так як це занадто активна енергія, не сумісна з функцією сну.
Над ліжком і в головах не повинно бути масивних звисаючих предметів, які створюють спрямований на вас деструктивний потік енергії. Перевірте, чи не відображаєтесь ви в дзеркалі і інших дзеркальних поверхнях, коли ви лежите на ліжку: таке розташування дзеркал може віднімати у вас сили за рахунок відтоку енергії. Якщо не виходить прибрати дзеркальні поверхні, то закривайте їх хоча б на ніч, наприклад, тканинами: таким чином ніщо не буде заважати вам набиратися сил під час сну.
Правило № 6: вибирати куполоподібне узголів'я ліжка
Узголів'я ліжка має бути цілісним і мати таку форму, яка візуально не буде розділяти подружжя. Узголів'я символізує захист - чим воно міцніше і більше, тим більш захищеним і комфортним буде ваш сон.
Уникайте трикутних і загострених форм узголів'я: вони несуть надто агресивну і активну енергію, яка заважає повноцінному відновленню сил. Ідеальна форма узголів'я - округла, куполоподібна або прямокутна. Ці гармонійні форми забезпечать необхідну стабільність і спокій під час сну.
Правило № 7: позбутися від складу під ліжком
На ліжку (особливо подружньому) повинен бути один великий загальний матрац. Навіть якщо у вас поки немає партнера, все одно вибирайте двоспальне ліжко з одним матрацом і двома подушками. Вільне місце завжди заповнюється - це закон природи.
Бажано, щоб між ліжком і підлогою був вільний і чистий простір, а не склад речей. Це не дає енергії застоюватися і забезпечує підживлення сприятливою енергією під час сну.
Правило № 8: ніяких гострих кутів
Перевірте, чи спрямовані кути меблів або стін на вас. Чи не нависають над вами масивні предмети, коли ви лежите або сидите? Якщо так, то постарайтеся або переставити меблі, або задекорувати гостронаправлені кути.
Вплив енергії феншуй сприймаються за допомогою наших почуттів, а наш розум і зір є найсильнішими каналами сприйняття. Агресивна форма кутів може викликати занепокоєння, а нависаючі предмети будуть викликати тиснуче почуття. Все це накопичується і створює психологічний дискомфорт і стрес.
Правило № 9: кухонна зона повинна бути ізольованою
Кухня, їдальня, плита і холодильник не повинні бути видні від головного входу. Плита здавна асоціюється з сімейним вогнищем, це символ благополуччя і здоров'я сім'ї. Холодильник як місце зберігання їжі також уособлює достаток сім'ї. Ці важливі об'єкти повинні бути захищені від очей сторонніх.
Бажано розташувати плиту по діагоналі від входу. Перевірте, чи не стоїте ви спиною до дверей під час приготування їжі. Якщо так, то така позиція буде завдавати вам психологічний дискомфорт і позначатися на якості приготовленої їжі. Якщо переставити плиту неможливо, то повісьте дзеркало за плитою так, щоб ви могли бачити тих, хто входять, стоячи біля плити.
Правило № 10: не зберігати вдома битий посуд
Розлучайтеся відразу з тріснутим або битим посудом, навіть якщо це ваша улюблена чашка. Пити і їсти з такого посуду вважається несприятливим, оскільки зламаний предмет несе в собі деструктивну енергію. До того ж це небезпечно і можна поранитися.
Дозвольте собі використовувати ваш святковий столовий сервіз кожен день. Нехай кожен прийом їжі буде святом, який об'єднуватиме вашу сім'ю за столом і зміцнюватиме сімейні відносини.