фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Знайомимося - реальний фен-шуй!

Знайомимося - реальний фен-шуй!

Перша західна публікація про фен-шуй з'явилася в 1873 році. Це була книга англійця Ернста Ейтеля, яка називалася "Фен-шуй, або основи природничих наук в Китаї". Це був не підручник по фен-шуй, а швидше за все критика китайських метафізичних мистецтв. Дана книга - дуже цінне джерело.
В даний час, хоча з тих пір і минуло багато років, фен-шуй залишається все ще настільки популярним мистецтвом, як і невідомим. Знайомство людей Заходу з фен-шуй найчастіше зводяться до загальних «газетних» рекомендацій, які мають малу цінність.
Після періоду початкового захоплення магією фен-шуй, прийшла пора глибокого вивчення цього дуже тонкого мистецтва.
Але перш за все, познайомтеся з основними критеріями класичного фен-шуй:
1. Більшість консультантів і різні періодичні видання в конкретних ситуаціях рекомендують використовувати китайські засоби фен-шуй, такі як статуетки жаби, дракона або Будди. Варто відзначити, що часто це не входить в різні техніки традиційного фен-шуй. Такі засоби є звичайною частиною місцевого фольклору, а не елементами професійних знань фен-шуй. Додатково їх можна використовувати в естетичних цілях і для створення певного емоційного настрою.
2. Фен-Шуй - це не релігія. Для його застосування не потрібні ніякі релігійні практики. Фен-шуй - це філософська система. Практика фен-шуй вимагає знань елементів даосизму, але тільки як філософії, а не релігії. Звичайно, можна застосувати певні ритуали, пов'язані з вашою релігією, однак це потрібно робити з почуттям міри і за погодженням з власними уподобаннями. Вам не зашкодить освячення будинку священиком, проте до фен-шуй це не матиме ніякого відношення.
3. Поширеною помилкою є орієнтація зон (секторів) фен-шуй по відношенню тільки до входу в будинок або приміщення. Дуже часто розташування вхідних дверей вважається головною «точкою відліку» для основних розрахунків і технік фен-шуй - але це не правильно. Правильно використовувати тільки географічні напрями, визначені за компасом!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019