фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Значення слона по фен-шуй

Значення слона по фен-шуй

Слони – дуже сильні, витривалі і вірні тварини. У культурах Сходу цих дивовижних тварин шанують, як символ божественного прояву, терплячих і розумних мудреців. У Китаї вважають, що слон втілює в собі гармонію, духовні знання, силу і мудрість. Значення слона по фен-шуй не можна переоцінити: це символ здоров'я і довголіття, покірності і завзятості, духовного зростання і трансформацій.
В буддизмі слон вважається визволителем від земних кайданів, це тварина, що веде людину до звільнення і прояснення. У тибетських текстах говориться, що, очищаючи свій розум, ми бачимо хвости йдучих тварин, а не їхні голови, отже, всі ті затьмарення, які терзали наш розум протягом багатьох життів, розчиняються і розум очищається від завіс. Слон – вірний помічник на цьому шляху.
У Таїланді також шанують слонів. Там вважається, що слон здатний відігнати злих духів, тому йому поклоняються і всіляко оберігають, вважаючи священною твариною. Якщо ви були в Таїланді, напевно ви зустрічали безліч архітектурних символів із зображенням або у вигляді слона.
В Індії слон – також священна тварина, чільна над усіма іншими. Це еталон мудрості і досконалості. У індуїстів є такий бог Ганеш, у якого голова слона і кілька рук - це символ просвітленої свідомості, сильного духу і чистого розуму. У всіх царських сімей вважається за честь мати слона, на якому прямують царські процесії.
Слон в фен-шуй – це один з улюблених символів і амулетів. Будучи дуже сильним і непохитним, слон ще і дуже добрий і співчутливий, здатний навіть плакати.
У фен-шуй значення слона з хоботом, який спрямований вгору – це захист і процвітання. Поставте таку фігурку, а краще відразу дві, біля вхідних дверей – і ніякі злі сили вам не зможуть зашкодити. Слони в цьому випадку виступають захисниками, оберігаючи ваш будинок від негативних вторгнень. а також від потоків Ша ци.
Фігурки слона з піднятим хоботом по фен-шуй також добре захищають від негативного впливу невдало розташованих сусідніх будинків – наприклад, якщо кут сусіднього будинку або його дах "нападає" на ваш будинок, розташуйте фігурку білого слона з піднятим хоботом так, щоб слон дивився в напрямку "загрози", таким чином нейтралізуючи її (можна поставити слона на підвіконні, якщо кути, дах або інші несприятливі об'єкти видно з вашого вікна).
Фігурку слона можна в успіхом використовувати також для активації позитивних Летючих Зірок і для усунення впливу їх негативних поєднань.
Фігурку слона можна ставити в будь-якому місці вашого будинку, там, де вам подобається. Його також можна поставити в робочому кабінеті для підтримки і впевненості в роботі або в дитячій кімнаті, якщо вашим дітям необхідно надати посидючості та наполегливості у навчанні. Символ слона дуже сильний і в той же час нешкідливий, він не зможе вам нашкодити, піде тільки на користь.
Крім фігурок ви, звичайно, можете використовувати зображення слонів при оформленні інтер'єру вашого житла: шпалери, картини, покривала, пледи, одяг – будь-який простір можна прикрасити цими чудовими тваринами.
Абсолютно все, що нас оточує – енергія. Ци пронизує все у Всесвіті, а ті або інші символи здатні цю саму ци активізувати і залучати, направляючи її благодатні потоки в наше життя і роблячи її таким чином щасливим і гармонійним.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019