фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)

Ян Земля – елемент особистості в ба-цзи

Ян Земля – елемент особистості в ба-цзи

Надійність, стабільність, вдумливість, об'єктивність, спокій, турбота, дружелюбність, шанобливість, ввічливість, обережність, повільність, грунтовність, твердість, цілеспрямованість, наполегливість, завзятість, упертість, консерватизм, практичність, власники, складність в спілкуванні, негнучкість, сексуальність, ревнощі, замкнутість, самокопання, самовдоволення, жадібність, прагматичність, підозрілість, недовіра.
Земля Ян – це гори і величезні камені. Відмінною рисою людини, характер якої асоціюється з янською землею, є, перш за все, її грунтовність і солідність. Подібно важким валунах вона грубувата і незграбна. Спокій, врівноваженість, надійність, стабільність – ось те, що приходить в голову при спілкуванні з типовою Янською Землею.
Її незграбність і ведмежа неповороткість часто простежується і в зовнішніх рисах. Важка на підйом, вона заперечує зміни, довго пристосовується до змін і не терпить суєти. Приймаючи будь-яке рішення, ця людина довго думає, оцінюючи всі варіанти – в результаті її неквапливість часто призводить до недоотримання потенційних можливостей.
Дуже консервативна, тому, одного разу склавши про щось особисту думку, не змінить їй навіть під дулом пістолета. Абсолютна негнучкість і часом невиправдана впертість заважають такій людині йти на компроміси і поступки. Земля Ян може бути прекрасним і відповідальним виконавцем, вирішуючи чітко поставлені перед нею завдання. Однак не варто вимагати від неї прояву ініціативи, це буде порожньою і невиправданою тратою часу.
Також, як і Земля Ян багата ресурсами, сутність цієї людини наповнена багатьма гідностями. До їх числа можна сміливо віднести дружелюбність і відданість. Заслуживши довіру людини, чия особистість представлена ​​янською землею, можна бути впевненим, що вона буде вірною вам до кінця і не зрадить у важкій життєвій ситуації.
Незважаючи на свою достатню незграбність і грубуватість, вона, разом з тим, надзвичайно сентиментальна. У своєму житті ЯнськаЗемля віддається мріям, які здатні викликати в неї не випробувані в реальності емоції. Ця людина дуже шаноблива і ввічлива. Однак за зовнішньою ввічливістю приховується сильна воля і егоцентричність. При бажанні досягає, нехай повільно і неквапливо, поставлених цілей, тим самим заслуговуючи довіру і повагу близьких людей. Зациклення на поточних проблемах і невміння розслаблятися часом призводять до необгрунтованих спалахів дратівливості і нетерпимості.
Янська Земля не любить суєти, не любить зайвих рухів, її важко зрушити з місця. Це домосіди, які не люблять ризику і пригод. Як правило, Людина-Гора не любить проявляти ініціативу, не любить бути в центрі уваги, не фонтанує ідеями і новими планами. Однак у них досить цікавих задумок і здібностей, які, як правило, дрімають до пори до часу. В цьому відношенні людей цього типу можна порівняти з вулканом або горою, в якій приховані алмази або корисні копалини.
Життя Людини-Гори, як правило, протікає спокійно і розмірено, але в певні моменти життя виникає необхідність кардинальних змін. Причому, як правило, сама Янська Земля рідко стає ініціатором, зазвичай обставини змушують їх щось змінювати у своєму житті. У критичних ситуаціях відкриваються несподівані таланти і здібності, здатність керувати, приймати правильні рішення.
Люди цього типу особистості дуже терплячі і їх важко вивести з себе. Але якщо вже вони досягли точки кипіння і прийняли якесь рішення, то краще не намагатися їх переконувати – це марно.
Це дуже методичні та господарські люди. Вони люблять якість і до всього в житті підходять розумно, «з толком, розстановкою». Мабуть, це найбільш відповідальні і практичні типи особистості, в порівнянні з усіма іншими.
Але тут криється зворотний бік високих вимог до якості. Через дрібниці і довгі підготовки вони втрачають можливості, так як їх легко можуть обійти ті, хто не так педантичний і вимогливий.
Янською Землею важко маніпулювати. Найчастіше це консерватори, і щоб змінити свої погляди і установки, має відбутися щось дійсно екстраординарне.
На Янську Землю можна спертися, звернутися за допомогою у важку хвилину. Це надійні друзі і відповідальні працівники, які не підведуть. Вони мають здатність примиряти ворогуючі сторони і влізти в шкуру іншого. Тому до них часто звертаються за допомогою. Але турбота про інших і бажання прийти всім на допомогу може перерости в ревнощі і бажання безроздільно володіти будь-ким.
Дуже «важка» Земля складна в спілкуванні і може обтяжувати своїм бажанням допомогти. Практичність може перерости в скупість, методичність – в негнучкість, сідування ідеалам і нормам моралі – в занудство, довге обдумування позбавляє шансів і можливостей.
Але ці люди завжди користуються повагою і попитом у протилежної статі, так як прагнуть до надійного тилу, затишного будинку, стабільних відносин, гідного заробітку. Надійність, мабуть, їх головна гідність.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019