фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)

Ян Дерево – елемент особистості в ба-цзи

Ян Дерево – елемент особистості в ба-цзи

альтруїст, гуманіст, доброзичливий, справедливий, товариський, чарівний, жалісливий, великодушний, хороший співрозмовник, цілеспрямований, принциповий, емоційний, активний, діяльний, швидкий, націлений на результат, спонтанний, креативний, цікавий, інтуїтивний
розсіяний, недисциплінований, агресивний, нервовий, неспокійний, дратівливий, ревнивий, недовірливий.
Людину, особистість якої представлена ​​знаком Дерева Ян, можна охарактеризувати, як натуру вперту і принципову. Подібно великому могутньому стовбуру вона зовсім не гнучка, і зламати її практично неможливо.
Не бажаючи пристосовуватися до обставин, така людина не сприймає компромісів і буде до кінця вірна своїм переконанням. Внутрішньо страждаючи від несподіваних життєвих змін і падінь, вона ніколи не прогнеться під ситуацію і до останнього відстоює свої принципи. Така людина не буде шукати можливості пом'якшити свої слова, щоб інші пішли їй назустріч.
Вона як і дерево, росте все життя, причому не обов'язково в прямому сенсі – вона розвивається розумово, духовно, із задоволенням навчаючись і дізнаючись нове.
Аналогічно дереву, що дає тінь, ця людина доброзичлива і повна співчуття. Володіючи вражаючою чуйністю, здатна справедливо оцінити ситуацію і надати гідну підтримку і допомогу нужденним. Роблячи акцент на високих моральних цінностях, вона ставить чесність на перший план, не піддаючись спокусам.
Як і Дерево Ян, міцно охоплює корінням землю, ця людина має надійний і стійкий характер. Вона розумна, впевнена в цілях, прямолінійна і не боїться труднощів. Недолік швидкості реакції заповнюється високою завзятістю, і настає день, коли такій людині підкоряються всі вершини.
Подібно янському дереву її становлення відбувається повільно, але зате характеризується високою організованістю і величезною терплячістю до людей. В роботі така людина допитлива, професійна і володіє неабиякими керівними здібностями. Зайва впертість і амбітність перешкоджають швидкому сходженню з людьми, хоча життєрадісності такої людини можна тільки позаздрити. Вона чітко розуміє, чого хоче досягти і рішуче просувається назустріч своїм мріям.
Залежно від сили цього елемента в карті і сезону народження, це може бути, наприклад, могутній дуб з могутнім корінням і стовбуром або молода струнка берізка з пишною кроною, квітуча пишним цвітом яблуня або ж яблуня, яка в'яне і скинула своє листя, віддала всі свої сили на те, щоб народити соковиті плоди.
Точно також і в житті, людина янського Дерева протягом свого життя, в залежності від стовпів удачі, які приходять, може бути прекрасною в своєму цвітінні, бути корисною, даючи плоди і прохолоду, або, скинувши листя, буде сумно чекати свого часу, щоб знову набрати силу і міць, і знову стати гарною і корисною.
Як правило, наявність в будь-якій карті Ба-цзи цієї стихії дає терпіння і витримку. Людина здатна довго терпіти позбавлення і знегоди, але ніколи не втрачає надії і віри на майбутній успіх. І, дійсно, коли приходить сприятливий період, люди цього типу дуже швидко «ростуть» і піднімаються вгору. Вони з неймовірною швидкістю досягають успіху, і в цьому вони поступаються хіба що людям Вогненної стихії. Але, на відміну від Вогню, який може спалахнути і швидко згаснути, це трудяги, які націлені на довгострокову перспективу і конкретний, видимий результат. І, хоч вони і не люблять планувати і часто діють спонтанно і навіть нелогічно, люди янського Дерева здатні довгий час утримувати свою удачу і отримувати хороші результати від своєї діяльності.
Людям Дерев'яної стихії часто приписують альтруїзм і добродіяння. Це жалісливі люди, готові допомагати слабким і нужденним і роблять вони це зазвичай з великим задоволенням і безкорисливістю.
Дуже часто серед цих людей зустрічаються ті, хто живе для інших, а не для себе. І тому з них виходять хороші цілителі та лікарі, а також вчителі.
У природі Дерево породжує плоди, щоб віддати їх іншим. Тут можна провести пряму лінію від природної стихії до людини. Люди Дерева точно також віддають те, чим володіють: знання, сили, енергію, тим самим даючи «їжу» іншим для відновлення, розвитку та зростання. Тому немає нічого дивного в тому, що кращі вчителі і лікарі належать саме до Дерев'яної стихії.
Люди янського Дерева – новатори і генератори ідей. Вони не люблять топтатися на місці і робити все «по-старому», традиційними і загальноприйнятими способами. Багато з них наділені творчими здібностями, і якщо вони їх не реалізують у творчій діяльності, то обов'язково переносять свої здібності в своє звичайне життя, діяльність. Люблять оригінальні, незвичайні речі. У роботі не переносять рутину і зроблять все можливе, щоб хоч якось урізноманітнити процес.
І вдома, і на роботі люди цього типу прагнуть до ролі керівника. І у них це непогано виходить, якщо поруч є людина, схильна до порядку, дисципліни і планування. Така людина їм потрібна, тому що вони абсолютно не люблять і не вміють планувати і багато рішень приймають спонтанно і несподівано навіть для самих себе.
Плюс в тому, що вони живуть не логікою, а інтуїцією, а інтуїція, як відомо, дуже потужна сила, якщо нею навчитися правильно користуватися. Тому навіть найбільш нелогічні рішення бувають єдино вірними, хоч і здаються на перший погляд абсолютно безперспективними.
Але особливо «дерев'яним» особистостям варто побоюватися своїх емоційних поривів. У певному емоційному стані люди цього типу можуть зробити вчинки, які можуть відкласти відбиток на все подальше життя. Емоції часто правлять людьми янського Дерева. На перевагу співчутливості і гуманності, люди цього типу можуть бути дратівливими і нетерпимими до оточуючих. Незадоволеність може переростати в гнів і навіть лють.
Ревнивий характер і недовірливість, яка властива багатьом представникам цього типу особистості, можуть робити життя партнера нестерпним в певні періоди їхнього співіснування. Але тут партнеру головне перечекати небезпечний період, тому що вибухонебезпечність проходить.
Типовим представникам стихії янського Дерева варто побоюватися коли приходить в часі янський Метал (в стовпі удачі, році і навіть місяці). Це час, коли обставини бувають настільки жорсткими, що багато, навіть найстійкіші і міцні люди цього типу особистості бувають зламані і втрачають віру в себе. А зламане Дерево дуже довго відновлюється і набирає колишню міць.
На щастя, навіть у найскладніші часи люди Дерева оточені союзниками і доброзичливцями, і це допомагає їм пережити складний момент і не впасти духом, чекаючи слушного періоду.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019