фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Кухня по фен шуй

Важливі правила кухні по фен-шуй

Важливі правила кухні по фен-шуй

На кухні, як і в інших приміщеннях, потік ци повинен циркулювати вільно. Тому двері кухні не повинні розташовуватися на одній лінії з вхідними дверима будинку або з вікном. Якщо розташування дверей і вікон у Вашій квартирі саме таке, сповільніть потік ци, встановивши фізичний бар'єр на шляху до вікна (наприклад, поставте велику квітку в діжці або предмет меблів). Можна також поставити на вікна горщики з рослинами.
Важливе правило фен-шуй: плита, мийка і холодильник не повинні розташовуватися поруч, оскільки Вода, Вогонь і Метал конфліктують один з одним. Намагайтеся робити між ними відстань не менше півтора метрів. Якщо у Вашій квартирі мийка вже стоїть поруч з плитою, поставте між ними рослину або щось дерев'яне. Якщо ж у Вас на кухні стоять поруч плита і холодильник, поставте між ними щось з глини або кераміки.
Такой сприятливим буде розміщення плити і мийки у відповідних секторах. Плиту в секторі Вогню, а мийку в секторі Води (або хоча б в не конфліктних для них секторах).
Гладкі, округлі лінії дозволяють потоку ци рухатися спокійно і плавно. Якщо ж Ви, підходячи до холодильника, кожен раз вдаряється стегном об кут стола, то, перебуваючи на кухні, Ви будете щоразу інстинктивно пам'ятати про це і ухилятися від удару. І, цілком можливо, що після довгого робочого дня Ви надасте перевагу перекусити всухом'ятку, ніж, ухиляючись, діставати свіжі продукти з холодильника.
На кухні зазвичай скупчується купа непотрібних речей: це і посуд, яким ми не користуємося, і порожні банки, і прострочені крупи. Уважно огляньте свою кухню - і Ви майже напевно знайдете багато речей, які пора викинути. В результаті простір звільниться, і потік ци стане циркулювати вільніше.
Якщо господиня, стоячи біля плити, повернута до дверей спиною, поставте попереду блискучі предмети із дзеркальною поверхнею. Тоді Вас не застануть зненацька і готувати буде спокійніше.
Найкраще розташування для обіднього столу – по-діагоналі від вхідних дверей.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019