фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Тварини і фен-шуй

Тварини і фен-шуй

Тварини більш чутливі до енергій в нашій оселі, вони мають здатність чуйно реагувати на все що нас оточує - людині це не дано.
Можна годинами спостерігати за поведінкою свого вихованця, наприклад кішку, яка може довго дивитися в одну точку, а потім мчить зі швидкістю світла через всю квартиру або схвильовану собаку. За допомогою тварин можна дивитися, як працює Ци в нашому домі. Майже всі кішки і собаки знають хороші і погані місця і не випадково ще наші предки в першу чергу запускали в новий будинок кішку, щоб та підказала сприятливе місце.
За твариною можна судити про енергетику будинку. Якщо тварина часто хворіє, нудна або навпаки грайлива і щаслива - можна робити висновок про здоров'я всього будинку. За допомогою домашніх вихованців можна поліпшити Ци мешканців. У будинку де є тварина Ци не застоюється і навіть під час нашої відсутності, милі тваринки ганяють її по всій квартирі. Кішка, наприклад відносяться до елементу Вогонь, додавши вогню в наше життя, ми будемо відчувати себе більш щасливими, це стосується особливо самотніх людей, ніколи буде нудьгувати. Вихованці роблять наше життя веселіше. В Єгипті кішка була богинею домашнього вогнища, яка допомагала жінкам у сімейному щасті. Кішка захищає, приносить любов, а також вона здатна виявити і полікувати хворе місце. Собаки відчувають сварки і здатні нейтралізувати погану енергію. У свою чергу ми теж повинні правильно доглядати за тваринами. Дотримуватися фен-шуй місця відпочинку тварини, їм також неприємно спати наприклад під навантаженою полицею або біля дзеркала, яке відображає світло і може налякати. Якщо не приділяти належної уваги, не годувати, не купати то наш фен-шуй тільки буде від цього страждати, тому що внутрішньо ми будемо відчувати, що робимо щось не так, а це досить важливо для власного іміджу і благополуччя.
Що стосується риб, якщо вони є - то теж доставляють масу позитивних емоцій, а при правильному виборі місця можуть залучити в будинок гроші. Головне правило не ставити акваріум напроти вхідних дверей і на Півдні. Місце вибирається індивідуально для кожного приміщення. Що ж стосується кількості, вона має бути непарною. Найбільш поширена комбінація - це вісім і одна, тобто вісім золотих і одна чорна. Золоті залучають процвітання, а чорна прибирає негатив. Довгими зимовими вечорами можна затишно розташуватися поруч з акваріумом і споглядати цю красу і гармонію, мріючи про щось хороше і приємне.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019