фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Стратегія життя по фен шуй

Стратегія життя по фен шуй

Всім відомо, що життя смугасте. Бувають дні, коли все складається, всі завдання вирішуються самі собою без зусиль. У такі дні людина відчуває себе впевненою, сильною, мудрою, успішною.
Але бувають і чорні смуги: дні невдач і поразок, коли все валиться з рук, суцільні неприємності. В результаті людина сприймає себе повною невдахою.
Традиційні китайські науки про життя пояснюють це накладенням хвиль персональних ритмів життя конкретної людини і біокліматичних процесів у навколишньому середовищі.
Знання персональних ритмів власного життя - дуже важлива і корисна інформація для створення особистої стратегії життя і бізнесу.
Техніки традиційних китайських наук про життя - Карти Долі Ба цзи, дозволяють розрахувати детальний особистий профіль, який зображає становлення і напрямок розвитку людини в умовах зміни природного середовища. Кожному, хто хоче свідомо направляти своє життя, необхідно познайомитися з персональними психологічними механізмами своєї особистості, щоб краще пізнати себе, структуру своєї свідомості і стійких типів поведінки. Тоді від спонтанного перебігу життя під впливом зовнішніх обставин людина може перейти до свідомого формування курсу свого розвитку. Суть такої навігації полягає у виборі умов, освіти, професії, які максимально відповідають особливостям конкретної людини, її здібностям і бажанням в побудові відповідної стратегії життя.
Крім повної оцінки власного потенціалу та природного розвитку в часі, аналіз дає можливість визначити, як людина може справлятися з робочими обов'язками в конкретний період часу, щоб досягти найкращих результатів, витрачаючи мінімум енергії.
Можна скласти особисту стратегію життя так, щоб узгодити її з плином природної енергії часу. Це знизить рівень стресу і збільшить успіх!
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018