фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Що таке Ба Цзи або 4 Стовпи Долі?

Що таке Ба Цзи або 4 Стовпи Долі?

Чи не здається вам, що ви легше домоглися б успіху, якби знали свої сильні сторони і звели до мінімуму слабкі? Так ось, перспективне читання Ба цзи на основі Вашого унікального дня народження дає розуміння, як орієнтуватися в майбутньому.
Розуміючи Ба цзи ви можете поліпшити своє життя. Ви навчитеся краще розуміти свій характер, чому сталися деякі події у вашій кар'єрі, ваші відносини і можливості розбагатіти.
Ба Цзи є дуже давньою і точною системою китайської астрології. Буквально означає «вісім символів» в перекладі з китайської. Її також називають «Чотири Стовпи Долі».
Ця наука розшифровує інформацію, закладену в даті народження, щоб визначити вашу індивідуальність, справжню природу, риси характеру, таланти, ваш потенціал на шляху найменшого опору до успіху.
День народження є найбільш важливою точкою відліку в аналізі Ба цзи.
Знати себе так само важливо, як і знати інших. Тільки по-справжньому зрозумівши себе, ви будете в змозі зрозуміти інших.
Ви можете зробити найкраще з того, що дано вам долею. Розуміння внутрішньої сутності, завдяки Ба цзи допоможе створити успішне, щасливе життя. Дасть вам потужне розуміння кращого часу, кращих можливостей у вашому житті.

Стародавні китайські майстри Фен шуй визначили три фактори успіху:

  1. Небесна Удача або везіння, говорить про те, що Ви народилися під певними зірками, присутніми на вашому народженні. Це те, що Ви не можете змінити.
  2. Земна Удача, де Фен-шуй може бути великим помічником. Будучи оточеним хорошою енергією Фен-шуй Ваш будинок є важливим фактором у зміцненні вашої Земний удачі.
  3. Людська Удача є Ваші власні зусилля, такі як навчання, створення ділових зв'язків, турбота про своє здоров'я.
Ба цзи і Фен-шуй допоможе вам в розшифровці Вашої Небесної і Земний удачі. Є багато інструментів, які допомагають зрозуміти свою долю, як ведична астрологія, наприклад. Унікальність же школи Ба цзи - в використанні її елементів.
Чому Школа Ба цзи також називається Школою Чотирьох Стовпів? Розрахунки її засновані на чотирьох елементах, які визначають долю: рік, місяць, день і час народження людини.
Школу Ба цзи також називають Школою восьми символів, яка оперує 10 небесними стволами і 12 земними гілками.
Для того, щоб розрахувати свою карту (діаграму) Ба цзи, не варто користуватися калькуляторами в інтернеті на неперевірених сайтах. Краще звернутися до консультанта Ба цзи, який зможе перетворити інформацію про народження клієнта, використовуючи стародавній календар.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019