фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Сумісність і шлюб в ба-цзи

Розрахунок сумісності за датою народження Онлайн

Розрахунок сумісності за датою народження Онлайн

Дуже багато людей хотіли б знати точно і заздалегідь, чи є перспектива у їхніх стосунків, чи варто робити ставки і вкладатися в ці відносини або краще розпрощатися швидше.

Ми розробили онлайн розрахунок сумісності на основі карт ба цзи партнерів і Ви можете розрахувати сумісність абсолютно безкоштовно.

Калькулятор сумісності розміщений на сайті 24-FengShui.com. Тут можете розрахувати Сумісність за датою народження онлайн.

На сайті можна онлайн розрахувати сумісність за датою народження за такими пунктами: Спілкування, Емоційна сумісність, Особистісна сумісність, Психологічний комфорт, Офіційні відносини, Фізична сумісність, Соціальна сумісність, Хобі, захоплення, Поїздки, Відпочинок, Спільні ідеї, планування, Обговорення планів, Робота , Бізнес, Фінанси, Компанії друзів.

Сумісність пари чоловік-жінка основний фактор в їх відносинах. А за якими критеріями ми беремося міркувати: сумісна пара чи ні. Можна визначити сумісність за датою народження на основі карт бацзи.

Також існують методики розрахунку сумісності на основі нумерології, астрології, таро і т.д. Всі ці методики мають місце на існування. Головне, хто робить розрахунок сумісності.

Онлайн розрахунки сумісності також можуть бути використані для отримання інформації. Але все ж комп'ютерна програма не може врахувати всіх нюансів.

Важливі складові сумісності пари чоловік-жінка: сексуальна привабливість, духовно-психічна терпимість і довіра один до одного.

При визначенні сумісності в парі найчастіше буває, що в одній частині карти гарно, а в якійсь гірше. І це зустрічається набагато частіше, ніж повна гармонія. Тому потрібно знати сильні і слабкі сторони сумісності і вже на основі цього діяти.

Від сумісності в парі звичайно багато залежить. Але також потрібно дивитися, що приносить кожному нова 10річка або рік. Наприклад в 10річці у жінки приходить знак, який утворює конфлікт до знаку чоловіка, - в цьому випадку сварок і конфліктів не минути. А якщо ще в цій же 10річці річний знак утворює конфлікт до області шлюбу, то і розлучення може трапитися.

Карти бацзи - це динамічні системи і вони можуть змінюватися (і міняти людину).

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019