фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Прогнозування майбутнього

Прогнозування майбутнього

Китайська метафізика - корисне придбання, яке ви можете використовувати для поліпшення якості свого життя.
Важливим кроком на цьому шляху є прогнозування майбутнього. Ми не говоримо про гадання, пророкування, ясновидіння, магію, тому що це не має відношення до прогнозування. Прогнозування - це визначення наслідків на основі бачення фактів і розуміння тенденцій. 
Один з важливих смислів мистецтв Ба Цзи, Ци Мень Дунь Цзя і тому подібних в тому, щоб привести вас до правильного визначення наслідків
Система працює наступним чином: ви дивитеся карту, бачите різні сценарії, виявляєте найбільш ймовірні ... дивитеся реальні події (факти) ... зіставляєте сценарії в карті з низкою подій в реальному житті, виявляєте тенденції в реальному житті ... оцінюєте ймовірність розвитку тенденцій за допомогою карт ... робите висновок (будуєте прогноз) щодо майбутнього.
Ця технологія працює як для прогнозування суспільних подій, так і для прогнозування розвитку життєвих аспектів окремих людей, наприклад, здоров'я чи матеріальний стан. Цікавим бачиться використання такого підходу до прогнозування сімейного життя, або сумісності. Ваш обранець або обраниця, як правило, є особистістю, яка сформувалася, зі своєю історією. У цій історії достатньо фактів, щоб виявити тенденції, важливі для стійкості вашого світу. Беріть факти з життя вашого обранця до знайомства з вами.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019