фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Типові помилки в дизайні спальні по фен шуй. Частина 2

Типові помилки в дизайні спальні по фен шуй. Частина 2

Завершуємо цю важливу тему. Адже від якості відпочинку і атмосфери спальні залежить і здоров'я, і ​​настрій, і навіть відносини.
ВИБІР КІМНАТИ ДЛЯ СПАЛЬНІ
 • Найкраще розташування спальні – подалі від активного сонця і зовнішніх шумів, якнайдалі від вхідних дверей.
 • Уникайте кімнат неправильної форми і скошених стель. Над спальнею не повинні розташовуватися санвузол і інші кімнати, де передбачається активна діяльність (наприклад, тренажерний зал, дитяча і т.п.).
 • У приватному будинку спальню краще розташувати на другому поверсі, при цьому сходи не повинні упиратися в двері спальні. Спальня батьків завжди повинна знаходитися далі кімнати дитини, це підкреслить правильну ієрархію в родині і дитину буде легше контролювати. Гостьова спальня може бути і на першому поверсі.
КУДИ ПОСТАВИТИ ЛІЖКО?
 • Ліжко в ідеалі повинно знаходитися в позиції максимально акумульованої ци (енергії) - по діагоналі від входу.
 • Уникайте «позиції небіжчика», коли ноги спрямовані строго в двері. Двері спальні (але не вхідні двері!) повинні бути в полі зору людини, коли вона знаходиться на ліжку.
 • Розташовуйте ліжко так, щоб до нього можна було вільно підійти з обох сторін.
 • Навколо ліжка має бути вільний простір (тумби не береться до уваги).
 • Бажано, щоб предмети з боків від ліжка (тумбочка, лампа, килимок) були симетричні і однакові.
 • Шафи і масивні меблі не повинні нависати над сплячою людиною. Перевірте, щоб на ліжко не були спрямовані гострі кути меблів і стін.
ЯКЕ ЛІЖКО ВИБРАТИ?
 • Віддавайте перевагу двоспальним ліжкам з узголів'ям з цільного матеріалу. Форма узголів'я візуально не повинна розділяти подружжя. Ідеальна форма узголів'я - округла, куполоподібна або прямокутна. Уникайте трикутних, загострених і неправильних форм узголів'я.
 • Економія простору справа хороша і потрібна, але тільки не експериментуйте з ліжком. Бажано, щоб між ліжком і підлогою був вільний простір, а не склад речей. Під ліжком повітря повинне вільно циркулювати.
АТМОСФЕРА СПАЛЬНІ
 • У спальні бажано м'яке освітлення і хороша вентиляція. Уникайте яскравої або дуже темної і контрастної колірної гами в спальні. Слід надавати перевагу заспокійливим, теплим і ніжним пастельним тонам. Якщо ми говоримо про вибір кольору з урахуванням розрахунків фен-шуй, то це скоріше буде акцентний колір, ніж загальний колір.
 • Присутність телевізора або робочого столу в подружній спальні буде відволікати подружжя один від одного. Робочий стіл в спальні теж не найкраща ідея - функція відпочинку і роботи повинні бути відокремлені, інакше буде складно повноцінно відновити сили.
 • А ось наявність фотографій подружньої пари буде більш ніж до місця, причому це повинні бути тільки фотографії їх двох разом - без дітей, батьків або друзів. Всі інші фотографії доречно розмістити у вітальні. У спальні повинна підтримуватися «парна» енергія.
 • Також в спальні не вітаються предмети, що відносяться до стихії води (акваріуми, фонтанчики, зображення води), так як це занадто активна янська енергія, не сумісна з функцією спальні. Що стосується установки фонтанчиків та відкритих акваріумів в будинку, то з точки зору фен-шуй це дуже сильний активатор і місце для таких об'єктів має вибиратися дуже акуратно.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019