фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Спальня по фен-шуй

Типові помилки в дизайні спальні по фен шуй. Частина 1

Типові помилки в дизайні спальні по фен шуй. Частина 1

Спальня по праву вважається одним з найбільш важливих місць будинку. Спальня відноситься до іньської енергії, де людина відновлює сили і знаходиться в самому незахищеному стані. Тому спальня повинна бути облаштована так, щоб простір давав відчуття захищеності, комфорту і спокою. Від якості простору, в якому відпочиває людина, залежить її здоров'я, життєвий тонус, настрій.
Подружня спальня – це особливий простір. Це не тільки зона відпочинку, а й місце для інтимної близькості подружжя, а одна з головних задач фен-шуй житлових приміщень - це підтримка гармонійних і міцних відносин між подружжям, що є фундаментом здорової атмосфери дому.
ДЗЕРКАЛА
Дзеркальні шафи-купе безперечно зручні, але під час сну людина не повинна відображатися в дзеркалі і інших дзеркальних поверхнях. Це заважає відпочинку і відновленню сил. Можна встановити дзеркало, що окремо стоїть, на повний зріст (дзеркало повинно бути цілісним, а не з фрагментів). Дзеркальні стелі вкрай небажані.
РОЗТАШУВАННЯ ЛІЖКА
Узголів'я ліжка має стояти біля стіни, причому ця стіна не повинна бути суміжною з санвузлом, плитою, мийкою. Уникайте розташування ліжка узголів'ям до вікна, поруч з опалювальними приладами та кондиціонером.
А ЩО НАД ліжком?
Над ліжком і в головах не повинні нависати стельові балки, люстри, світильники, полки, масивні картини, важкі предмети або кондиціонер. Тобто над проекцією ліжка має бути вільний простір. Якщо балки є конструктивним елементом, то їх краще задекорувати текстилем, або зробити балдахін над ліжком.
Бажано відмовитися від люстр над ліжком і встановити лампи або бра з боків від ліжка, а загальне освітлення зробити у вигляді спот-ламп.
МОДНО НЕ ОЗНАЧАЄ КОРИСНО
Новомодні круглі ліжка вкрай небажані, так як кругла форма занадто активна і нестабільна, ця форма не підходить для сну.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019