фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Кухня по фен шуй

Плита по Фен-шуй

Плита по Фен-шуй

Кухня – головне місце в будинку, де збирається вся родина. Вона відображає благополуччя і процвітання сім'ї. Серцем кухні є плита. Її основний елемент – Вогонь. Найсприятливіший місце для розташування плити по Фен-шуй – південна стіна, переважаючою стихією якої є як раз Вогонь.
Необхідно стежити, щоб не було протистояння стихій плити і конкретного сектора. Плита являє енергію Вогню, тому несприятливо її встановлювати в північній частині квартири, де панує стихія Води.
За правилами Фен-шуй плита, холодильник і мийка повинні складати трикутник. Це розташування комфортно для господині, а також не створює конфлікту стихій Вогню і Води.
Плита не повинна перебувати між мийкою і холодильником, так як це загрожує конфліктами стихій, що може привести до накопичення негативної енергії Ша, яка приверне в сім'ю сварки і фінансові втрати.
Найкраще розташування плити – перпендикулярно мийці і холодильника.
Між холодильником, мийкою і плитою вдало буде розташувати дерев'яні меблі або предмети інтер'єру зеленого кольору. Елемент Дерева є посередником між стихіями Вогню і Води.
Для того, щоб в будинку завжди був достаток і процвітання, топку плити потрібно зорієнтувати в своєму особистому сприятливому напрямку. Майстри радять поставити плиту в напрямку здоров'я Цянь-І. Свої сприятливі напрямки по числу Гуа можна визначити в статті.
У тому випадку, якщо сприятливі напрямки подружжя не збігаються, то різні види побутової техніки, які беруть участь в приготуванні їжі, можна розташувати в різних напрямках. Плиту можна розташувати в своєму сприятливому розташуванні, а мікрохвильову піч або чайник - в сприятливому напрямку чоловіка або дружини.
Плиту небажано розташовувати біля вікна, щоб багатство не «йшло» у вікно.
Також не слід розташовувати плиту навпроти входу на кухню. Тоді тому, хто готує їжу буде некомфортно, так як він не зможе бачити, тих хто входить в кімнату. Плюс прямий потік Ци буде «бити» по плиті, послаблюючи її енергію. В цьому випадку, можна повісити в зоні приготування їжі дзеркало. Тільки стежте за тим, щоб дзеркало не відображало вхідні двері.
Звичайно стежте за чистотою та справністю плити. Адже вона відображає стан благополуччя. Всі пальники повинні бути в справному стані і використовуватися по черзі. Пальники, які не використовуються створюють застій енергії. Плиту потрібно використовувати за призначенням – для приготування та розігрівання їжі. Не рекомендується робити з духової плити шафу для посуду.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019