фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Коли у мене буде дитина? Планування вагітності по карті долі

Коли у мене буде дитина? Планування вагітності по карті долі

Будь-яка сім'я спочатку створюється, щоб народити і виховувати дітей. Жінка по-справжньому стає жінкою тільки тоді, коли народила дитину, і бажано не одну.
Тема вагітності природним шляхом або зачаття через ЕКО досить актуальна в наш час. Багато пар звертаються з питанням - а чи будуть у нас діти, чому довго немає дітей, чи варто робити ЕКО? А якщо і робити ЕКО або кесарів розтин за медичними показаннями, то треба вибирати дату?
Для відповіді на питання, чи будуть в найближчому майбутньому діти, якщо є якісь проблеми зі здоров'ям, вам допоможе консультація Аналіз карти Бацзи для планування вагітності.
Справа в тому, що іноді жінка не може завагітніти, тому що ще не настав час. Треба почекати, щоб енергії дітей активувалися в карті Бацзи.
Є багато прикладів пар, які лікуються роками, здають аналізи, проходять купу лікарів, а вагітність не наступає. Лікарі проблему не бачать, а через рік відсутності настання вагітності ставлять діагноз "безпліддя", тим самим лякаючи жінку, посилюючи стрес для її організму.
А іноді всього лише потрібна корекція по здоров'ю або енергій простору або вибір гарного періоду для зачаття і вагітності, щоб зачаття наступило легко.
Але якщо ви точно знаєте, що зі здоров'ям у вас все в порядку, то необхідно перевірити ваше житло: місце розташування ліжка і плити.
Для вирішення такої проблеми необхідно провести фен-шуй аудит вашого житла, щоб визначити причину того, що відбувається.
Дуже часто ліжко подружжя, які не можуть зачати, розміщено в секторі, званому Ша ци.
Але ніколи не потрібно здаватися, необхідно розібратися в ситуації до кінця.
Після аналізу карти Бацзи і житла ми можемо вибрати дату перестановки ліжка для прискорення зачаття. Дата вибирається відповідно з вашою карткою народження і житловим приміщенням.
Якщо ж у вашому житті були невдалі вагітності, що закінчилися викиднями, то потрібно перевірити сектор зачаття в житлі, активація якого вкрай не бажана для вагітної жінки.
Для тих пар, які за медичними показаннями змушені робити ЕКО, особливо якщо в анамнезі є невдалі підсадки, дуже важливо вибрати дату для проведення процедури. Адже не секрет, що крім високої ціни за цю процедуру, жінки платять нервами і здоров'ям, оскільки підготовка до процедури дуже неприємна.
Що ж стосується пологів взагалі, то багато хто питає, коли краще вагітніти і народжувати. На це питання теж є відповідь у вашій Карті Ба Цзи. Можливо, вже зараз ви перебуваєте в тому періоді, коли треба серйозно задуматися про здорове потомство і перестати оберігатися, інакше найсприятливіший час для пологів втече безповоротно.
Вибір дати кесаревого розтину за медичними показаннями, коли є така можливість, дуже сприятлива для здоров'я і благополуччя майбутньої дитини, оскільки день і година іноді кардинально змінює долю людини. В цьому випадку можна підібрати для майбутньої дитини гарну долю по карті бацзи.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019