фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен-шуй: символи, талісмани

Піраміди по фен-шуй

Піраміди по фен-шуй

Піраміди – дуже потужні і, разом з тим, загадкові символи. На протязі ось вже багатьох тисяч років піраміди роблять свій колосальний, практично незрозумілий вплив на людину. Кришталева піраміда по фен-шуй має здатність створювати навколо себе позитивну енергію, акумулюючи яку, вона заряджає простір потужною хвилею сприятливих вібрацій. Значення піраміди в фен-шуй можна оцінити, як здатність цього символу благотворно впливати на наше життя, заряджати енергією, наділяти особливими знаннями та інтуїцією. Людині, яка бажає змінити своє життя на краще, рекомендується придбати талісман у формі піраміди, будь-то кришталевої, кам'яної або дерев'яної.
Купити кришталеву пірамідку по фен-шуй можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині фен-шуй, в тому числі онлайн. Кришталь сам по собі символізує чистоту і вірність у стосунках. Будучи одним з різновидів кристалічного кварцу, гірський кришталь не має кольору, прозорий і дуже красиво переливається на сонці. Гірський кришталь має приголомшливі лікувальні властивості: допомагає справитися з головним болем, хворобами серця, шлунка і навіть з варикозним розширенням вен. Якщо носити прикрасу з гірського кришталю на руці, це буде перешкоджати утворенню тромбів в ваших судинах. Годуючим матерям буде корисно носити на собі кришталеве намисто, тим самим забезпечуючи приплив молока в грудях.
Чудодійне зцілення відбувається тому, що проходячи через кристал кришталю, ультрафіолет вбиває шкідливих мікробів і бактерій, що і викликає чудодійний результат.
З точки зору енергій, гірський кришталь дуже добре регулює і балансує енергетичні потоки в людському організмі, налаштовує на позитивні вібрації і очищає від енергетичного бруду. Крім гірського кришталю, піраміди часто виготовляються з напівкоштовних каменів. Так, піраміда з оніксу по фен-шуй відмінно підійде тим людям, які хочуть навчитися красномовству, наприклад, ораторам. Така пірамідка на робочому столі по фен-шуй допоможе вам розкрити свій мовний центр, і в підсумку навколишні будуть слухати вас уважно і з цікавістю.
Онікс також володіє сильними лікувальними властивостями, спектр лікувальної дії цього дивного каменю дуже широкий, практично він може вилікувати весь організм, особливо благотворно впливаючи на нирки і печінку. Якщо ви хочете схуднути, вам потрібно приготувати воду, настоявши її на оніксі - така вода знижує апетит, а, отже, дозволяє знизити вагу. Пірамідка з оніксу по фен-шуй також здатна принести своєму власникові удачу, силу, міцність духу, що дозволить досягти поставленої мети. Будучи потужним захисником, онікс також оберігає від передчасної смерті.
Куди поставити пірамідку по фен-шуй, вирішувати вам: це може бути вітальня, робочий кабінет, кухня. Не дуже рекомендують розташовувати її в спальній кімнаті, як втім, і багато інших амулетів - спальню краще залишити якомога більше вільною від різних символів, хіба що можна повісити картину і поставити на тумбочці статуетку пари качечок-мандаринок, якщо хочете зміцнити сімейні узи. Якщо говорити про зони приміщення, то, розмістивши пірамідку в південній частині простору, ви активізуєте зону слави і репутації. Розмістивши піраміду на півночі, ви поліпшите свої робочі справи. Східна зона відповідає за сімейні відносини, а поставивши пірамідку на заході, ви поліпшите своє красномовство і підвищите рівень товариськості.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019