фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Оформлення вітальні - практика фен шуй

Оформлення вітальні - практика фен шуй

Будь-яка кімната в нашій квартирі має важливе значення, несе свій особливий сакральний сенс і, звичайно ж, відрізняється від інших своїми завданнями. Вітальня по фен шуй – це місце зосередження сімейної енергетики, циркуляції вібрацій добра, тепла і любові, турботи і світла, це місце, де збираються близькі люди.
Мудре облаштування цієї кімнати дозволить не тільки зберегти гармонію у вашій оселі, але й буде притягувати позитивні енергетичні потоки.
Вітальня по фен шуй: планування і дизайн
Феншуй шанує прості геометричні форми, радить уникати складних планувань, викривлених ліній і безлічі кутів в кімнатах. Ці ж правила стосуються і вітальні: якщо ви бажаєте точно дотримуватися техніки облаштування житла згідно з фен шуй, то уникайте ускладнювати інтер'єр. Ідеальна вітальня  це простора кімната з великою кількістю природного світла, що надходить з великих вікон, це та вітальня, яка за формою нагадує квадрат або прямокутник.
Довгі приміщення, темні кімнати, недолік денного світла, вигнуті стіни  все це ускладнює циркуляцію позитивної енергії ци, яку феншуй прагне «закликати» в кожну оселю. Негативно ця мудра практика відноситься і до елементів декору у вигляді ніш (особливо глибоких), адже в таких виїмках відбувається застій енергетики, вони негативно впливають на весь незримий фон приміщення. Простота  головне правило для облаштування вітальні по феншуй. Не вигадуйте нічого зайвого, не шукайте складних ідей в плануванні.
Якщо у вашій оселі вітальня все ж порушує основні правила фен-шуй, то усуньте або зменшіть ці негативні впливи за допомогою світла. Додайте в темних кутках і в нішах підлогові лампи, що дають м'яке природне освітлення. Не використовуйте темні відтінки для погано освітлених віталень, це приміщення має бути максимально світлим, створювати образ легкості і домашнього затишку, якоїсь чистоти.
Двері у вітальню по феншуй
Не рекомендується розміщувати двері у вітальню прямо навпроти вхідних дверей, а також зверніть увагу на вікна вітальні: вони повинні бути трохи зміщені в бік щодо дверей вітальні. В ідеалі по фен шуй двері вітальні знаходяться в центрі стіни.
Погано, якщо вітальня в квартирі є «прохідною» кімнатою. Практики феншуй наполягають, що краще не робити таких кімнат в будинку взагалі, так як позитивна енергетика в них в цьому випадку повільніше накопичується, швидко витікає в інші приміщення.
Колір вітальні по фен шуй
Дизайн вітальні в будинку по феншуй є вірним, якщо не тільки дотримується правил форми і освітлення, але і виконана у відповідних відтінках. У цій кімнаті завжди переважає енергія ян, яка символізує собою світлий початок, теплі вібрації, життя.
Щоб дати цій енергії можливість затримуватися і поширюватися по решті дому, важливо «підживлювати» її і приманювати за допомогою відповідного дизайну. Ян  жива енергія світла і чистоти, а тому найбільш активно вона розливається там, де є багато природного освітлення, де переважають світлі відтінки.
Колір вітальні по фен шуй краще підбирати, виходячи із загального вигляду та інших нюансів цього приміщення.
 • Якщо ваша вітальня досить простора, має правильну форму, широкі і високі вікна, то немає потреби додатково освітлюються її за допомогою надмірно світлих відтінків, вона тепер буде притягувати живу енергію ци і білу енергію ян.
 • Можна облаштувати її в теплих кольорах: додати елементи жовтого, пісочного, теракотового кольору.
 • Добре підійдуть відтінки зеленого, а також коричневий колір  відтінок натурального дерева.
Розташування вітальні відносно сторін світу
Пам'ятайте про те, що в фен шуй сторони світу мають важливе значення, а значить і в облаштуванні вітальні це потрібно враховувати.
 • У південній частині кімнати краще не використовувати відтінків, які символізують протилежний, північний напрямок: білий (як сніг), чорний колір (що символізує ніч), відтінок холодних сірих металів і синій (колір холоду) краще залишити для декору північній частині вітальні.
 • З цього логічно випливає, що і «південні» теплі відтінки не повинні зустрічатися на протилежній, північній стороні.
 • Також не слід розміщувати в північній частині вітальні символів, картин або знаків, що символізують вогонь.
З цього випливає, що колір стін вітальні по фен шуй може бути не однаковим. Південній стіні можна додати теплоти за допомогою відповідного декору: наприклад, розмістити елементи з натурального дерева, бамбука, пофарбувати стіну в помаранчевий або жовтий тон, повісити на неї картину, на якій зображений пляж, вогонь або захід. У північній частині доречні будуть елементи чорного або синього відтінку, сюди відмінно підійде натуральний камінь, металевий декор.
Вітальня по фен шуй і декор: що можна, а чого слід уникати
Вище вже було зазначено, що елементи декору повинні бути розміщені вірно, відповідно до своєї приналежністю до тієї чи іншої сторони світу. Але існують і інші важливі правила, які необхідно знати, щоб дотримати техніку феншуй в вітальні кімнаті:
 1. Краще уникати будь-яких негативних, похмурих, сумних зображень. Ніколи не вішайте на стіни картини, що відображають катастрофи, людські страждання або нещасливі події. Цьому не місце у вітальні!
 2. Абстракції  з обережністю. Якщо абстракція являє собою якийсь символ тепла або вогню, життя або оптимізму (наприклад, жовті бризки, блакитний фонтан та ін.), то її можна розмістити у вітальні. Але якщо це щось невизначене, а тим більше, якщо зображення наштовхує вас на будь-які негативні думки  приберіть його з приміщення.
 3. Картини в вітальні по фен шуй повинні відображати природу. Відмінно підійдуть мальовничі пейзажі і красиві місця, особливо якщо в них багато зелені, є дерева, рослини або ліс.
 4. Акваріум  головний елемент декору в вітальні. Китайці дуже люблять використовувати акваріуми в декорі, особливо великі і підлогові. Це символ води, а тому слід розмістити його на північній стороні приміщення. Практично будь-яка східна вітальня по фен шуй, фото якої є зразковим, може похвалитися наявністю акваріума з рибками.
 5. Не менш популярні в фен шуй статуетки, вітальня  дуже вдале для них місце. На південній стороні кімнати прекрасно виглядатимуть статуетки з натурального дерева, а на північній  з металу або каменю.
 6. Феншуй позитивно ставиться і до знімків членів сім'ї. Їх найкраще розміщувати на південно-західній стіні, адже цей напрямок символізує любов, романтику, тісні духовні узи. В ідеалі слід повісити фотографії всіх членів вашої родини, або ж великий спільний знімок, де всі вони присутні.
При облаштуванні приміщення пам'ятайте в першу чергу про те, що ця кімната повинна стати таким собі символом вашої спільності, скріплення з іншими людьми. Тут ви будете спілкуватися і зустрічатися з друзями, щоб випити чашку кави, а на свята члени вашої родини будуть збиратися за обіднім столом.
Вечорами ж ви напевно із задоволенням проведете в вітальні час за переглядом фільму зі своєю коханою людиною. Не дарма китайці впевнені, що саме вітальня  це найбільше вмістилище енергетичних потоків. А тому не випускайте з уваги важливих правил, щоб ваша вітальня по фен шуй направляла ці живі потоки в позитивне русло, на благо всього вашого будинку!
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019