фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй правила

Легке прибирання по феншуй: міні-план

Легке прибирання по феншуй: міні-план

Міні-план, який допоможе вам не тільки привести в порядок квартиру, але і впустити в будинок позитивні енергетичні потоки.
1. Що у вас в під'їзді?
Який у вас під'їзд: світлий або похмурий? Потрапляючи в будинок, янська енергія, яка відповідає за життєву активність, проходить той же шлях, що і ви: під'їзд, ліфт, сходовий майданчик. І якість цієї енергії безпосередньо залежить від навколишнього оточення. Якщо вид під'їзду давно вас не влаштовує - поговоріть із сусідами: спільними зусиллями вам точно вдасться навести порядок. Досить відрегулювати освітлення, поставити кілька рослин, покласти яскравий килимок - і перший крок до гармонії в будинку вже зроблений.
2. Позбавляємося від непотрібних речей
Присвятіть час розбору старих речей. Все, що можна полагодити, віддайте в ремонт; безнадійно зіпсоване - сміливо викидайте. Позбавтеся від зайвих предметів - і ви звільните простір для нових можливостей. Пам'ятайте про закон природи: вільне місце завжди заповнюється.
Перевірте, щоб простір між ліжком і підлогою був вільним. Незважаючи на те що там так зручно зберігати речі, це перешкоджає циркуляції енергії і порушує гармонію приміщення.
3. Перевіряємо розстановку меблів
Від того, як ви поставите ліжко, диван і стіл, буде залежати накопичення енергії. Врахуйте, зі свого місця ви повинні бачити вхід в кімнату і вікна - на підсвідомому рівні це дозволяє відчувати себе в безпеці. А значить, ви спокійні, розслаблені і, відпочиваючи, поповнюєте сили.
Важливо перевірити, чи не нависає над вашою головою світильник, люстра або картина - якщо є можливість, їх краще перевісити.
4. Проводимо прибирання
Останній етап – капітальне прибирання: протріть підлогу концентрованим розчином води з морською сіллю - так ви очистите простір не тільки від пилу, але і від негативної енергії. Як тільки потеплішає - вимийте вікна. Через вікна вся енергія, яка збирається в будинку, взаємодіє із зовнішнім світом: чисті вікна сприяють вирішенню нагальних проблем.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019