фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен-шуй прогнози, гороскопи

Китайський гороскоп: Свиня (характеристика знака)

Китайський гороскоп: Свиня (характеристика знака)

Китайський знак, що відбивав раніше знак Свині до введення назв тварин, як стверджують, був зображенням двох людей в ліжку під дахом будинку. Свиня символізувала останні години китайського дня по фен шуй, коли сім'я відправлялася в ліжко, і чулося тільки легке хропіння сплячих домочадців, що перебували в світі з самими собою.
Люди, що народилися під знаком Свині належать до найприємніших особистостей, яких тільки можна зустріти в цьому житті. Вони доброзичливі, з теплотою ставляться до інших людей, щедрі, веселі і товариські.
Будинок людини народженої під знаком Свині, завжди комфортабельний, часто розкішний, і при цьому завжди відкритий і привітний для гостей. Хоча Свиня за своїм характером не відноситься до наполегливих і завзятих людей, і легко задовольняється підлеглою роллю в сім'ї, але домочадці неодмінно визнають її перевагу в питаннях домашнього затишку.
Спосіб життя, до якого звикла Свиня, вимагає наполегливої ​​праці. Ті, хто не входить в коло наближених Свині, можуть вважати, що їй дуже щастить у фінансовому плані. І при цьому, що є навколо Свині обстановка - це результат, перш за все, її працьовитості і старанності. І якщо Свиня опинилася в потрібний час і в потрібному місці, це не випадковий збіг обставин, а ретельне планування, аналіз і прогнозування ситуації.
Але дружній характер Свині і зовнішнє безтурботне ставлення до життя мають свої недоліки. Прагнення догодити всім, а також поступливий характер Свині розглядається оточуючими як щось, само собою зрозуміле. Свині слід пам'ятати старе прислів'я про те, що важко бути милосердним і чуйним, але ще важче не бути таким. Свиню можуть часто обманювати, особливо у фінансових операціях.
Найбільш підходяща професія для Свині, це сфера обслуговування, в тому числі проектування інтер'єрів, робота керуючим готелю, і всі інші сфери, де необхідно забезпечення послуг високої якості. Між народженими від в рік Свині такі люди є хорошими соціальні працівники.
Свиня любить одягатися модно, але настільки, наскільки їй дозволяють її доходи. І хоча на перший план висувається зручність і практичність, в одязі завжди присутні елементи, які викликають у інших заздрість, і вони мимоволі копіюють стиль Свині.
ІДЕАЛЬНИЙ ПАРТНЕР: На жаль, Свині не властиво виносити правильне судження про характер людей, тому вона часто вступає в непередбачувані відносини з не дуже гідними людьми. Ідеальним партнером для Свині може стати Кролик, або Вівця, яким властива така ж відданість дому та сім'ї. Для жінки, яка народилася в рік Свині, ідеальний буде чоловік, який розділяє її інтерес до поліпшення домівки. Чоловіка-Свиню цілком може зацікавити яскравий Півень. Але варто пам'ятати, що екстравагантний смак Півня дорого йому обходиться і сімейний бюджет може просто не витримати такого марнотратства.
Я вважаю, що характеристики особистості більш правильно описує знак дня народження, а не знак року народження.
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018