фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

Концепція "Інь-Ян"

Концепція "Інь-Ян"

Інь і Ян - два невіддільних один від одного начал - символізують дуалістичність нашого Всесвіту. Даний постулат уже доведений квантовою фізикою. Ці дві сили прямо протилежні, але при цьому вони взаємодоповнюють одна одну. Інь і Ян є основою всього сущого і їх взаємодія народжує енергію ци, енергію життя.
Символ Тайцзи - це ідеальна ілюстрація концепції Інь і Ян, але вона не така проста, як може здатися. Іноді йдуть роки, щоб зрозуміти її справжній зміст. Для будь-якого прояву життя потрібна наявність цих двох енергетичних начал (як чоловік і жінка, з'єднуючись, народжують дитину). В Інь завжди міститься частка Ян, а в Ян відповідно трохи Інь. Це як два полюси - негативний і позитивний заряди, зміна співвідношення яких і викликає будь-які зміни. Інь і Ян знаходяться в постійному русі, вони змінюють один одного в тій чи іншій пропорції - коли зростає Ян, зменшується Інь і навпаки. Саме цей рух і створює баланс.
Точка балансу знаходиться в центрі Тайцзи, як центр колеса - коли колесо центровано, його центр збалансований, то колесо покотиться, а якщо центр колеса зміщений, то воно впаде не розпочавши руху. Тому знаходження балансу (гармонії) якраз і полягає в пошуку такої пропорції між Інь і Ян, яка буде підходити конкретній людині в конкретній ситуації. Наведу приклад: для житла молодій людині творчої професії підійде квартира в шумному місті, в багатоповерховому будинку, з яскравим і креативним дизайном, в той час як літній парі в такій обстановці буде некомфортно як психологічно, так і фізично - в такій атмосфері у літньої людини може навіть підвищитися тиск. Але це не означає, що така квартира однозначно погана або однозначно хороша, тому що все відносно.
Найпоширеніша омана в розумінні Інь і Ян в тому, що ми концентруємося на пов'язаних з ними асоціаціях, де Ян - це все чоловіче, активне, світле, гаряче, сильне, високе, а Інь відповідно все жіноче, пасивне, темне, холодне, слабке і низьке.
Знаєте жарт про «що таке Інь»? Це слабка жінка, пасивно сидить в темному холодному і сирому підвалі. А насправді Інь і Ян це всього лише категорії порівняння. Наприклад, вдень світліше, ніж вночі, але ми можемо сказати, що і ввечері світліше, ніж вночі - різниця тільки в співвідношенні світла і темряви. Яке світло підібрати для читання, а яке для прояву фотоплівки? - це і є знаходження потрібного балансу, для кожного випадку і для кожної людини цей баланс буде свій. Тому головний сенс концепції Інь і Ян - все в цьому світі відносно і немає нічого абсолютного.
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018