фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Вітальня (зал) по фен шуй

Колір вітальні по Фен-Шуй

Колір вітальні по Фен-Шуй

У створенні гармонійного Фен-Шуй необхідно враховувати безліч факторів: від особливостей зовнішнього оточення, до вибору місця розміщення картини або талісмана удачі. Мистецтво Фен-Шуй допомагає поліпшити земну удачу шляхом залучення сприятливої ​​енергії Ци в житло, що буде сприяти поліпшенню загальної якості життя. Важливою частиною квартири відповідно до древньокитайского вчення є вітальня, яка є центром збору всіх членів сім'ї, родичів і друзів родини. Для того, щоб атмосфера цієї кімнати сприяла теплому спілкуванню і приємному проведенню часу домочадців важливо приділити належну увагу інтер'єру і кольору вітальні по Фен-Шуй.
Для того, щоб енергія Ци текла плавно, необхідно облаштувати вітальню так, щоб в ній було досить вільного простору, були відсутні завали, місця скупчення непотрібних речей. Якщо Ци буде зустрічати перешкоди у вигляді речей, то і в своєму житті жителям квартири буде складніше досягти своїх цілей, тому що у них можуть з'являтися перешкоди у вигляді певних життєвих обставин.
Енергія Ци також не повинна скупчуватися в темних кутках і стикатися з гострими краями, це надає їй в першому випадку пасивність, в іншому - агресивність. В цьому випадку можна застосувати коригуючі засоби Фен-Шуй для управління потоками Ци.
Оптимальною формою вітальні буде коло, квадрат або не дуже витягнутий прямокутник. Приміщення з неправильною формою можна підкоригувати за допомогою меблів, ширм, рослинності та інших засобів корекції Фен-Шуй.
Далі потрібно врахувати, що вітальня повинна мати переважно янську енергію. Це означає, в вітальні повинно переважати яскраве освітлення, світлі тони в обробці, періодичне провітрювання приміщення. У вітальні можна проводити вечори в галасливій компанії друзів, розмовляти з членами сім'ї, слухати музику і набиратися сил на день. Сприятливо розташувати вітальню в центрі квартири.
Колір стін у вітальні по Фен-Шуй може бути яскравим, радісним, що буде створювати настрій свята, дарувати позитивний настрій. Це важливо, тому що там, де є гарний настрій, там і живе милостива енергія Ци, необхідна для здорового, повноцінного життя.
Кольорові експерименти бажано втілювати, враховуючи стихію тієї чи іншої зони вітальні. У південну зону добре додати деталі червоного, оранжевого кольору. У східному секторі сприятливі елементи зеленого, синього кольорів. У північному секторі не слід розташовувати камін, а в південному - акваріум. Тобто потрібно стежити за тим, щоб не було протистояння стихій.
Крім того, кожен колір впливає на людину по-різному, що також слід враховувати.
Білий колір є символом чистоти і невинності. Білий колір допомагає очиститися від негативних емоцій і налаштуватися на позитивний лад. Однак надлишок білого кольору може привести до почуття спустошеності, розчарованості. Білий колір краще змішувати з іншими кольорами, наприклад, з жовтим.
Червоний колір дарує відчуття тепла і благополуччя. Постійний вплив червоного кольору може викликати дратівливість, почуття пригніченості, перевантаження і виснаження нервової системи. Особливо не підходить червоний колір для місць в будинку, які часто відвідують діти.
Рожевий символізує спокій, щастя, рівновагу. Це колір доброти, любові, романтики та духовної краси. Якщо перестаратися з кількістю рожевого, можна відчути зайву емоційність, інфантильність, небажання впливати на хід подій, тягу до надмірної поступливості.
Помаранчевий має властивості червоного кольору, але він менш агресивний, м'якший в своєму впливі. Помаранчевий колір здатний додати сил, забезпечує свободу дій, розширює можливості, сприяє духовному розвитку, а також довірчого дружнього спілкування. Надлишок помаранчевого також може привести до агресії.
Жовтий - колір позитиву, допитливості, зосередженості, жвавості розуму і ясності думки. Цей колір також несе добро і тепло. Жовтий підвищує рівень працездатності, а також допомагає позбутися від неприємних спогадів з минулого. Він дозволяє розслабитися, зняти відчуття напруги, надати відчуття легкості. Добре жовтий використовувати в квартирах з маленькими дітьми, так як він підвищує активність, розвиває тягу до знань, допитливість, навіть прискорює ріст дитини. Надлишок жовтого може привести до виснаження.
Зелений колір заспокоює, освіжає, дарує душевну гармонію, рівновагу, злиття з силами природи. Він дозволяє знайти золоту середину між розумом і серцем. Наділяє терпінням і емоційною стабільністю. Інша сторона зеленого кольору - егоїзм, зловживання владою, низька самооцінка.
Блакитний колір дає відчуття спокою й умиротворення, знімає нервову напругу. Він пов'язаний з мудрістю і терпінням. Це колір надії і змін. При зловживанні наділяє надмірною емоційністю, холодністю, різкою мінливістю поглядів, слабкістю.
Синій колір володіє очисними, перетворюючими властивостями, дозволяє перейти на інший рівень сприйняття. В надлишку синій колір несе холод, почуття пасивності.
Фіолетовий символізує ірраціональне, владу, силу духу, аристократизм, а також фантазію і творчість. Він підвищує самооцінку і почуття власної гідності. Фіолетовий ближче до синього дає самітність. Фіолетовий ближче до червоного символізує небесну любов. Занадто багато фіолетового може стати причиною меланхолійного настрою, печалі.
Коричневий колір несе в собі стабільність, надійність, впевненість у власних силах, наполегливість в досягненні цілей. Коричневий допомагає заспокоїтися, відпочити від турбот. Надлишок коричневого може викликати почуття смутку.
Чорний колір елегантний, строгий, несе в собі таємницю. Він підсилює властивості інших кольорів. Чорний колір в надлишку може привести до депресії, придушення почуттів.
Сірий, який поєднає в собі чорний колір і білий, символізує прагнення до гармонії, витривалість, стійкість, розсудливість. Негативний аспект сірого кольору - нерішучість, підозрілість.
Меблями вітальню бажано не перевантажувати, щоб Ци не зустрічала перешкод на своєму шляху. Дивани, крісла встановлювати потрібно так, щоб до них можна було легко підійти і ті, хто спілкуються між собою мали можливість дивитися один на одного, прибуваючи в комфорті. Несприятливо, якщо спинка стільця або крісла дивиться на вхідні двері або вікно, також недобре, коли людина, що сидить в кріслі, дивиться прямо на двері. У першому випадку людина може відчувати почуття необгрунтованого занепокоєння, тому що не бачить, хто входить в кімнату. У другому випадку вся рухома енергія з вхідних дверей буде протистояти тому, хто сидить.
Інша справа, якщо вітальня є також і спальнею. Тоді янські енергії потрібно розбавити іньськими, щоб з стану активного проведення часу можна було перейти до тихого відпочинку. Цього можна домогтися щільними шторами, додатковим менш яскравим освітленням. Хорошим варіантом буде розділити кімнату ширмою або фіранкою на дві частини - вітальню і місце для сну. Тоді легше буде втілити свої дизайнерські ідеї щодо цих двох кімнат різного призначення.
Вітальню, поєднану з їдальнею можна також відокремити один від одного ширмою, меблями, квітами.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019