фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Ділянка по фен-шуй

7 предметів, які створять хороший феншуй в вашому саду

7 предметів, які створять хороший феншуй в вашому саду

Облаштовуючи свій сад по феншуй, Ви створюєте також позитивну енергію в будинку. Не важливо, якого розміру Ваш сад - маленький городик або справжній сад, Вам пощастило, якщо він у Вас є!

За допомогою певних предметів Ви можете привнести той чи інший елемент феншуй на Вашу ділянку. А чим саме Ви прикрасите Ваш сад і який елемент Ви хочете посилити - вирішувати, звичайно, Вам.

1. Зовнішні фонтани. Елемент феншуй: ВОДА

Фонтани очолюють списки рекомендованих предметів для хорошого феншуй в саду. Дизайн, форма, матеріал і розмір не мають значення. Щоб підсилити дію фонтану, виберіть для нього найкраще місце.

2. Музика вітру. Елемент феншуй: ВОДА

Навіть маленький вітерець народжує прекрасний передзвін, який створюють гармонію не тільки в саду, але і в серці того, хто її чує. Вибираючи музику вітру для свого саду, зверніть увагу на якість матеріалу - все-таки на вулиці речі зношуються швидше. Не вішайте металеву музику вітру на Східній стороні саду.

3. Ліхтарики. Елемент феншуй: ВОГОНЬ

Не залишайте жоден куточок Вашого саду в повній темряві. Можна використовувати ліхтарики на сонячних батареях - красиво і економить витрати! Не забудьте попередньо поділити Ваш сад на зони Багуа, щоб вогненний елемент був на своєму місці.

4. Статуетки

Основний принцип створення гарного феншуй в саду - це гармонія звуків, кольорів, образів і руху. Красиві садові скульптури допоможуть Вам створити гармонію в саду: янголята, феї, гноми, птахи, тварини і так далі. Вибір садових фігур дуже великий, Ви самі знаєте, що саме Ви хочете бачити в своєму саду.

5. Годівниці

У феншуй птиці вважаються посланцями небес, а також символом натхнення та свободи. Сад без радісного співу птахів - не сад! Птахи дарують нам неймовірну енергію, тому не бійтеся створити комфортні умови для птахів у себе в саду.

6. Місце для відпочинку

Якщо у Вас в саду буде місце для відпочинку (наприклад, лава), це дуже позитивно вплине на енергію в саду. Залежно від розміру і стилю Вашого саду Ви можете зробити таке місце з різних матеріалів, тільки не забудьте врахувати особливості п'яти елементів для кожної зони Вашого саду.

7. Розпис на зовнішній стіні

Якщо у Вашому саду є куточок, який потребує постійного підживлення енергією, розмалюйте зовнішню стіну навпроти цього місця. Красива яскрава стіна набагато цікавіше, ніж нудна і сіра. Коли будете вибирати, що ж саме там намалювати, обов'язково згадайте про 5 елементів феншуй. Наприклад, малюнок з енергією вогню зовсім не підійде для Західної зони.

Піділіться сторінкою "7 предметів, які створять хороший феншуй в вашому саду"

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
Facebook, Messenger

Задати питання по карті долі Ба цзи або Фен шуй

Рік
Місяць
День
Година
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2020