фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Гараж по фен-шуй

Гараж по фен-шуй

Почнемо з того, що вхід - одне з початкових питань, які можна застосувати до дому в фен-шуй. Вхід, ліжко, плита (топка) - ось ті три найважливіші парадигми вашого житла, з яких варто почати вивчення і практику цієї філософії простору. Основним принципом фен-шуй є виявлення потоків ци, їх посилення або загасання.
Тому, плита і її розташування - це місце, де ми їмо і, відповідно, отримуємо енергію. Вхід в будинок - вхід для енергії, ліжко - місце куди енергії повинні вільно проходити, щоб нас підтримувати. Щоб ми були забезпечені хорошим самопочуттям на наступний день. 
Вхід в будинок через гараж. Майстри фен-шуй завжди говорять про те, що перед входом в будинок повинен бути відкритий простір. Перед будівлею біля входу повинен бути простір. Бажано, добре оформлений і вільний від насаджень та інших перешкод для проходження ци. У загальному вигляді - це місце, в якому швидка ци сповільнюється і сприятливо входить в приміщення.
Розберемо гірші варіанти:
  • Двері впираються в стіну (наприклад, сусіднього будинку);
  • Двері впираються в паркан;
  • Вхід вузький;
Найбільш правильний вхід по фен-шуй - вхід з відкритим простором. Щоб було вільне місце для збору енергії. Якщо ми входимо в будинок через гараж, то ніякого місця для збору немає, або, очевидно припустити, що енергія збирається в гаражі і її якість буде відповідною.
Гараж - це, звичайно, запахи бензину, місце для збору речей, які не потрібні в будинку або чогось ще «не важливого». У гаражі буває мало світла, мало простору через машини. Таким чином, ідея розміщувати вхід в будинок через гараж досить невдала. Звичайно, ідеальне розташування по фен-шуй, коли вхід і гараж відокремлені один від одного. Або, вхід в будинок через гараж присутній, але головний вхід в будинок здійснюється через окремі двері. Багато людей які будують будинки запевняють, що їм зручніше входити в будинок через гараж, адже приїжджаючи на машині додому, простіше підніматися не виходячи з гаража. Тут кожен вирішує за себе, але будемо чесні, вхід в будинок через гараж порівняємо з тим, як якщо б раніше вхід в будинок був через стайню.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019