фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

При виникненні проблем - феншуй допоможе вирішити їх значно швидше і легше!

При виникненні проблем - феншуй допоможе вирішити їх значно швидше і легше!

Феншуй - це виключно наука про землю, про простір і правильне розміщення будинку, а отже, і людини в цьому просторі.
Вся східна філософія побудована в основному на споглядальному ставленні до життя. Це не означає відсутність прагнень. Акцент тут робиться на самовдосконалення. Без внутрішнього балансу різні емоції захоплюють людину, і ми, як поплавок на воді, стаємо залежні від зовнішніх впливів: нас образили, і життя нам здається жахливим, нас похвалили, і ми літаємо на крилах, хоча все залишилося колишнім, а змінився лише наш настрій і ставлення до навколишнього.
Внутрішнє вдосконалення допоможе пройти через будь-які неприємності і перешкоди і навчить сприймати життя значно легше.
Феншуй теж побудований на балансі. Але тільки баланс тут розглядається з точки зору енергій, які перебувають в будинку. Тоді його внутрішній простір буде допомагати нам підтримувати наш власний баланс. Це допоможе нам бути більш здоровими і впевненими в собі. А, значить, і життя наше буде більш спокійним і менш схильним до різноманітних стресів і зовнішніх впливів.
Це, зрозуміло, зовсім не означає, що у нас буде повна відсутність проблем, хвороб, і ми будемо жити вічно. Це означає лише те, що при виникненні неприємності ми зможемо розв'язати цю проблему значно швидше і легше.
Феншуй працює об'єктивно, незалежно від місцезнаходження конкретного індивідуума, оскільки закони природи однакові в будь-якій країні, а магнітні поля впливають на нас незалежно від особливостей культури.
Щоб грунтовно вивчити феншуй, необхідно вивчати його довго і наполегливо. А також практикувати, напрацьовувати свій власний досвід. Інакше отримані знання залишаться лише теорією, а відчутних досягнень не буде.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019