фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)

Дизайн ванної та санвузла з точки зору фен-шуй

Дизайн ванної та санвузла з точки зору фен-шуй

Дизайн ванної кімнати та санвузла з точки зору фен-шуй не має вирішального значення. Тут важливіше передбачити хорошу вентиляцію, а ще краще - вікно (в разі приватного будинку).
А ось місце розташування цих приміщень в будинку навпаки дуже важливо в фен-шуй. У квартирах, на жаль, ми вже обмежені плануванням.
ЧОМУ МІСЦЕ санвузлів ТАК ВАЖЛИВО?
Ванна кімната і санвузол - це місця виходу брудної води, які є потужним активатором енергій. Тому якщо в цих секторах знаходяться хороші енергії, вони будуть "вилітати в трубу" в прямому сенсі слова.
Наприклад, якщо в сектор санвузла потрапила точка, що відповідає за романтичні відносини, то дівчині можуть потрапляти "не ті" чоловіки і особисте життя буде не особливо вдале. А якщо туди потрапили романтичні енергії чоловіка, то може бути аж до зрад.
Коли в сектор санвузла потрапляють погані енергії, то це вважається навпаки сприятливим, так як від поганого ми хочемо позбавлятися.
УВАГА!
Особливо несприятливим вважається розташування ванни, санвузла, стояків труб в центральній частині будинку. Це занадто активна енергія, яка порушує енергетичне "серце" дому. У житті сім'ї це може відбитися на чому завгодно - починаючи з проблем зі здоров'ям господаря будинку, закінчуючи фінансовими проблемами.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Дивіться також статті
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019