фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Чи можна будувати будинок на місці згорілого?

Чи можна будувати будинок на місці згорілого?

Протягом всього нашого життя з нами постійно трапляються ті чи інші події, приємні або неприємні, радісні або сумні. Коли все добре, ми думаємо, що життя прекрасне і впевнені, що немає приводів для смутку і сумнівів. Але якщо раптом з нами або нашими близькими трапляється якась біда, тоді ми не тільки сильно засмучуємося, але і починаємо скаржитися на життя, запитуючи "За що мені це все?!" Звичайно, причини для скорботи у всіх можуть бути різні: від когось пішла дружина, а у когось помер улюблений домашній вихованець. Людина завжди знайде причину, щоб страждати і нагадувати.
Але що робити, якщо у вас трапилася така біда, як пожежа? Скажімо, ваш будинок згорів дотла і у вас більше немає місця для життя? У таких ситуаціях дуже НЕ пофілософствуєш - дуже складно утримати контроль над своїми емоціями, залишаючись спокійним. У таких випадках рішення потрібно приймати швидко, тому що питання "Що робити?", "Чи можна будувати будинок на місці згорілого?" і "Як тепер взагалі жити?" виникнуть самі собою.
У деяких повір'ях можна почути, що новий будинок на місці згорілого ні в якому разі не можна будувати, тому як місце пожежі несе негативну енергетику і жити в такому будинку буде дуже несприятливим. Але якщо ми згадаємо історію нашої країни і подумаємо, скільки будинків і міст було спалено під час воєн - ми зрозуміємо, що не все так сумно. Незважаючи на всі трагедії і пожежі в минулому, наша країна досить успішно розвивається, а люди живуть в заново побудованих будинках вже не перше покоління, і начебто все добре. До того ж, щоб побудувати будинок, людині тепер доведеться чимало вкласти як сил, так і фінансів. Добре ще, якщо пошкоджене майно було застраховано і вам виплатять компенсацію, а якщо ні - доведеться неабияк витратитися на новий будинок. Крім будівництва нового будинку вам доведеться придбати ще й нову земельну ділянку, якщо ви не будете готові заново забудовувати згорілу територію. Тут, звичайно, вирішувати вам - будувати чи не будувати новий будинок.
Взагалі, якщо не вдаватися в зайві забобони, будувати новий будинок на місці згорілого можна. Для цього необхідно заново підготувати ділянку: прибрати все сміття, залишки обгорілих балок і каміння, якщо потрібно - підвезти додаткової землі, вирівняти територію і поправити фундамент.
При будівництві нового будинку приділіть особливу увагу електромонтажним та опалювальним роботам. У разі, якщо не можете впоратися самі, найміть фахівців - краще добре заплатити і жити в новому будинку довго і щасливо, ніж знову піддатися черговій трагедії у вигляді пожежі при виявленні несправної проводки або чогось ще. Не забувайте, що будинок - це ваша обитель, тому стежте за справністю всіх комунікацій, вчасно лагодьте поломки і в цілому доглядайте за будинком, створюйте в ньому хороший фен-шуй.
Слід пам'ятати, то оптимальним розташуванням вашого будинку на ділянці по фен-шуй буде таке, яке відповідає Принципу чотирьох тварин: Черепаха (невеликий пагорб або височина) повинні бути позаду, тим самим підтримуючи, захищаючи будинок від негативного впливу і даючи йому опору, Червоний фенікс повинен розташовуватися попереду (це може бути рівна красива галявина, долина або палісадник), Білий тигр розкинеться зліва (по ліву руку від вас, якщо ви стоїте лицем до входу в будинок), Зелений дракон - справа. У ролі Білого тигра можуть виступити пагорби, а в ролі Зеленого дракона - рослинність: ліс, дерева.
Не забувайте також про те, що дуже важливу роль у створенні гарного фен-шуй вашого будинку грає правильне планування кімнат. Розстановка меблів і оформлення інтер'єру житлового приміщення завершить успішний проект будівництва вашого житла і створить затишну та приємну атмосферу в вашому домі, якій ви будете насолоджуватися кожен день.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019