Астрологія. Гороскоп онлайн. Фен шуй дому. Консультації безкоштовно

Баланс інь-ян. Ми визначаємо, які риси домінують в кожному приміщенні або у зовнішніх об'єктів, і відносимо їх в результаті до інь або ян.

Статті по Фен-шуй: Фен шуй дому

Баланс інь-ян

Баланс інь-ян

На рівні будинку і навколишнього його простору принцип інь і ян проявляється наступним чином. Ми визначаємо, які риси домінують в кожному приміщенні або у зовнішніх об'єктів, і відносимо їх в результаті до інь або ян. Наприклад, це може виглядати так:

Ян - інь

  • Вітальня - Спальня
  • Кабінет - Кімната відпочинку
  • Кабінет секретаря - Кабінет начальника
  • Вхід, передня частина будинку - Тил будинку
  • Ліва сторона будинку - Права сторона будинку (коли дивимось назовні відносно вхідних дверей)
  • Вода - Гора
  • Низина - Височина
  • Відкритий простір - Закритий простір
  • Холи, зали - Комори, гардероби
  • Сходи - Підвал
  • Перший поверх - Другий поверх
  • Бурхлива річка - Болото
  • Сильний вітер - Штиль
  • Шумна дорога - Пустир
  • Шумний завод - Кладовище
  • Військова частина - Церква
  • Південна сторона - Північна сторона
  • Сильне море - Низина
  • Гучна музика - Тиша
  • Світлі, яскраві тони - Темні, пастельні кольори
  • Домашні тварини - Раковини, опудала
  • Живі квіти - Сухі квіти
  • Опалювальні прилади - Холодильник
  • Освітлювальні прилади - Ширми
  • Передпокій - Туалет
  • Робочий стіл - Ліжко

Життя людини теж ділиться на два періоди - неспання (ян) і сон (інь). У нас є робота, суспільне життя (ян) і відпочинок, здоров'я, особисте життя (інь). Тому янські приміщення в будинку (вітальня, передпокій, робочий кабінет) корисно оформити в янському стилі: пофарбувати їх в яскраві кольори, повісити там дзеркала, додати більше світла, простору, руху. Це буде сприяти нашій активності, успіхам в роботі і кар'єрі. А для іньських кімнат (спальня, кімната відпочинку) більше підійдуть пастельні відтінки в інтер'єрі, приглушене світло, менше простору, мінімум дзеркал, більше спокою, що буде сприяти здоров'ю і хорошим відносинам. Адже відомо, що спати в кімнаті, де запалено яскраве світло і звучить гучна музика, неможливо. Той же самий ефект проявляється, коли спальня витримана, скажімо, в червоному, дуже янському, кольорі, якщо вона занадто велика або в ній висить безліч дзеркал. Можливо, така кімната буде хороша перший час для любовного життя, але аж ніяк не для сну.

З іншого боку, корисно знати про те, що іньські території в будинку - це другий поверх, права сторона квартири або будинку, задня частина. Янські частини - перший поверх, ліва сторона, передня (щодо вхідних дверей) частина будинку або квартири. Згідно з таким розумінням нам і слід розташувати в будинку іньські і янські приміщення.

Якщо в будинку є підвал, він також буде інь. Саме тому не варто розташовувати офіс або магазин в підвалі: через занадто пасивноі енергії там буде складно вести бізнес. Для роботи краще всього вибрати перший поверх. При цьому, так як кабінет начальника - це інь, його кабінет найкраще розташувати в дальній частині офісу, на правій його стороні. Робоче місце секретаря - це ян, його слід розмістити при вході в офіс, з його лівого боку. І це цілком логічно: партнери і клієнти, заходячи в офіс, в першу чергу бачать офіс-менеджера, який може, в залежності від обставин, або направити їх до боса, або вирішити питання самостійно, щоб не відволікати начальника по дрібницях.

Якщо мова йде про житловий будинок, спальню найкраще розташувати в задній частині, праворуч, на другому поверсі (якщо будинок двоповерховий), а вітальню і кабінет в передній частині, зліва, на першому поверсі будинку. У підвалі можна обладнати пральню, розташувати там комору, погріб і т. п. Це легко можна пояснити з точки зору здорового глузду. Ніхто не хоче, щоб людина, яка зайшла в будинок, могла відразу ж потрапити в спальню. Гостей зазвичай приймають у вітальні або кабінеті, і тільки члени сім'ї мають доступ до спального місця господарів.

На рівні квартири ми також ділимо її на праву і ліву сторони, на задню і передню частини щодо вхідних дверей і маємо в своєму розпорядженні в них відповідні приміщення.

Навіть якщо розглядається однокімнатна квартира по фен шуй або дитяча кімната, в цьому просторі все одно варто врахувати принцип інь-ян. Якщо нам доводиться в одному приміщенні і спати, і працювати (робити уроки), то в передній його частині, ближче до дверей, можна поставити робочий стіл, а в дальній краще розташувати спальне місце. Часто буває, що дитина погано вчиться саме тому, що її стіл стоїть в іньськом секторі кімнати, в дальній її частини, біля вікна. Так часто ставлять навчальний стіл батьки, пояснюючи це тим, що біля вікна більше світла. Але якщо вхід в кімнату знаходиться навпроти вікна, як буває часто в сучасних квартирах, дальня частина кімнати - найтихіша, в ній краще спати, ніж вчитися. Якщо при цьому ліжко дитини знаходиться в янській частині дитячої, близько до дверей, сон там буде дуже неспокійним. Те ж можна сказати і про дорослих, що живуть в однокімнатній квартирі. В ідеалі кімнату, де ми одночасно займаємося різними видами діяльності, потрібно зонувати. Це можна зробити за допомогою предметів меблів або ширм, які допоможуть розділити приміщення на «спальню» і «вітальню». Крім того, в різних частинах кімнати можна покласти килими різного кольору, щоб розмежувати території інь і ян хоча б символічно, різним кольором підлоги.

Звичайно, якщо у нас вже є будинок або квартира, врахувати дані рекомендації вдається не завжди. Наприклад, у нас може бути відсутня права чи ліва частина приміщення (якщо вхід розташований впритул до правої або лівої сторони будинку), або в передній частині будинку, там, де нам слід було б розмістити кабінет, у нас вже знаходиться кухня або санвузол. І тоді ми робимо те, що можемо. Наприклад, розміщуємо кабінет хоча б в ліву частину квартири, якщо передня частина будинку вже зайнята, або ставимо ліжко в найдальшу частину будинку, якщо у нас відсутня права сторона квартири.

Взагалі, якщо вхід в квартиру знаходиться значно правіше або лівіше центру тієї стіни, на якій він розташований, така квартира буде не врівноважена з точки зору інь-ян. У тому будинку, де яскравіше виражена янська частина, будуть сильніше чоловіки, якщо ж превалює іньська частина, то верх візьмуть жінки. Але ця перемога буде не на їхню користь. У такому будинку чоловік буде або менше заробляти, або багато хворіти, або взагалі піде від жінки, і тоді їй доведеться взяти на себе багато чоловічих обов'язків. Янська частина сильніше, якщо вхід зміщено сильно вправо від центральної лінії, тобто ліва від входу частину квартири займає набагато більше площі, ніж права. І навпаки, якщо за площею більше права частина будинку, сильніше іньська його частина.


Те ж саме, але з точністю до навпаки можна сказати про будинки, в яких янська частина сильніше і більше іньської. Такі приміщення слабо підтримують жінок, і у них стає менше можливостей чогось досягти в житті. Така янська квартира може просто витіснити жінку за свої межі, і в підсумку чоловік залишиться в ній один. Подібну ситуацію можна спостерігати і на прикладі багатоквартирного будинку. Якщо у нього переважує янська сторона, в ньому, швидше за все, буде більше чоловіків, а якщо іньська, в ньому буде більше жінок, причому відчувати себе вони там будуть набагато краще за чоловіків.

При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Дивіться також статті
Консультація Астролога. Фен-шуй дому, Карти Долі БаЦзи, гороскоп. Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2024