фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Карти долі Бацзи

Ба цзи розшифровка безкоштовно онлайн. Розшифровка бацзи карти

Ба цзи розшифровка безкоштовно онлайн. Розшифровка бацзи карти

Передплатники наших сторінок в Facebook і ВКонтакте можуть отримати відповідь на 1 питання по своїй карті долі Ба Цзи Безкоштовно.

Акція! Безкоштовна розшифровка бацзи. Ба цзи онлайн безкоштовно

Приблизний список на які питання можу відповісти можна подивитися на сторінці Послуги фен шуй, бацзи. Але це звичайно ж не повний список і у Вас можуть бути свої питання. Не відповідаю на питання про силу карти, корисних елементах, теорії.

Що потрібно щоб отримати відповідь по бацзи карті долі (Ба цзи розшифровка безкоштовно онлайн)?

 1. Спочатку Вам потрібно стати передплатником наших сторінок в Facebook (на цій сторінці потрібно натиснути "Подобається" для сторінки і стати передплатником) і/або ВКонтакте (на цій сторінці потрібно натиснути "Підписатися"). Якщо в двох мережах, то можна задати 2 питання для розшифровки бацзи карти. А також повинна бути можливість написати повідомлення в Мессенджер (дозволити писати або додатися в друзі).
 2. Далі потрібно зробити репост запису (Розповісти друзям) для ось цього повідомлення, яке розміщене на сторінці в соціальних мережах.
  Для Facebook потрібно перейти на цю сторінку і зробити репост запису (вказуйте параметр "Доступно всім" - зображення землі) https://www.facebook.com/24fengshui/posts/173284286718354
  Для ВКонтакте потрібно перейти на цю сторінку зробити репост запису https://vk.com/wall-159700611_17
  І не видаляти репост зі своєї сторінки.

 3. Ваша сторінка в Facebook і ВКонтакте повинна бути реальною, а не тимчасово створеної, і з заповненим профілем.
  Спочатку потрібно виконати пункти №1-3, перш ніж переходити далі.

 4. Потім зареєструватися на сайті https://24-fengshui.com/registration_lru-p10.html і підтвердити реєстрацію (на зазначену пошту прийде лист, в якому буде посилання для підтвердження реєстрації).
 5. Додати свою карту. Для цього Вам буде потрібно вказати дату народження і місце народження. Час народження вказувати обов'язково. Якщо вказано не точний час, то відповідь на Ваше питання не буде вірною. Найкраще, якщо це час з бірки або батьки точно знають час народження, також ще з певною ймовірністю можна відповідати на питання, якщо відомий якийсь проміжок часу народження.
  У деяких випадках також знадобитися знання місяця зачаття. Якщо народилися раніше чи пізніше терміну, то це потрібно вказати.
 6. Додати консультацію. Тут потрібно вказати назву і опис того питання по якому Ви хочете отримати ба цзи розшифровку безкоштовно онлайн. А також тут потрібно вказати, що дана консультація по акції і безкоштовна.
 7. У деяких випадках потрібно буде поставити додаткові запитання для уточнення. Це буде проводитися через месенджер онлайн.
Постараюся відповідати на питання по картах долі бацзи оперативно. Якщо питань буде багато, то буду відповідати в порядку черги.
При передрукуванні матеріалу активне посилання на сайт WEB2B.com.ua – ОБОВ'ЯЗКОВЕ
Поставте "Подобається", якщо дана інформація Вам була корисна:
Вибір хорошої квартири і дому по фен шуй
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018 - 2019