фен шуй дома, Карта долі БаЦзи консультація (4 Стовпи Долі)
Статті по Фен-шуй: Значення фен-шуй, теорія

10 міфів про феншуй, які ми перевірили на міцність

10 міфів про феншуй, які ми перевірили на міцність

Феншуй вже встиг обрости чутками і домислами, багато з яких вам знайомі, а в деякі ви навіть вірите.
Про феншуй чув кожен, але чіткого уявлення про нього немає ні у кого. Часто під феншуй ховаються речі, які не мають з древнім вченням нічого спільного.
Міф 1: щоб спрацювало, потрібно вірити
Феншуй - не релігія, а результат багатовікових спостережень за природою і її впливом на життя людини. Практика феншуй грунтується на універсальних законах природи, точних компасних вимірах, аналізі зовнішнього оточення, плануванні та індивідуальні особливості людини.
Міф 2: феншуй - тільки для китайців
Це зовсім не так - принципи натуральної філософії і здоровий глузд для всіх однакові. А ось вибір окремих архітектурних і дизайнерських засобів, звичайно, залежить від культурних відмінностей і ваших уподобань.
Міф 3: бамбук і фонтанчик - запорука хорошого феншуй
Дійсно, ці предмети можуть служити точковими засобами корекції простору, але сама їх наявність не дає автоматично хороший феншуй. Більш важливими є моменти - розташування будинку, ландшафт і планування, саме з ними треба працювати, щоб створити комфортну обстановку, яка буде гармонізувати внутрішній стан людини.
Міф 4: колірна гамма - по сторонах світу
Часто можна зустріти поради, в яких йдеться про те, що для залучення успіху потрібно оформити якусь частину будинку в певному кольорі. Кольорове оформлення в будинку відносно сторін світу допоможе гармонізувати простір. Але потрібно використовувати ділення внутрішнього простору не на 8 секторів, а на 24. Для залучення успіху все ж більше значення має фен шуй навколо будинку, напрям вхідних дверей, індивідуальна карта бацзи людини.
Міф 5: грошове дерево приносить удачу
Хоч би якою «грошовою» не називалася рослина, сама по собі вона не принесе вам мільйонів - дія феншуй в тому, щоб тільки створити умови, в яких людині буде легше досягти своїх цілей. Втім, не поспішайте позбуватися від деревця: рослини завжди несуть з собою цілющу енергію і очищають повітря.
Міф 6: ніяких рослин в спальні
Рослини в інтер'єрі - це природа в мініатюрі, вони створюють комфортну обстановку в будь-якому приміщенні, в тому числі і в спальні. Головне - не переборщити: занадто велика квіткова композиція або рослини із загостреною формою листя зроблять енергію занадто агресивною.
Міф 7: потрібно активізувати спеціальні зони в будинку
Було б здорово поставити статуетку в потрібній зоні будинку і відразу отримати надбавку до зарплати, але феншуй не чарівна паличка. Так званий метод 8 секторів хоча і запозичує терміни у феншуй, насправді є сумішшю позитивної психології, символіки і дизайну.
Міф 8: дзеркало Багуа - захист від негативу
Багато хто вважає, що восьмикутне дзеркало Багуа захистить будинок від будь-яких неприємностей. Але по-перше, в Китаї таке дзеркало вішають зовні будинку, щоб воно «відображало» негатив, а по-друге, воно доречно тільки там, де всім зрозуміло його значення.
Міф 9: феншуй буває не тільки для будинку
Феншуй машин, зачісок і всього, що не відноситься до приміщень - не більше, ніж маркетинговий хід. Класичний феншуй потрібен для гармонійної атмосфери будинку, а не для створення нового іміджу.
Міф 10: атрибути китайської культури - обов'язкові
Предмети декору з ієрогліфами, монетки з червоною ниткою, фігурки бога багатства Хоттея і жаби з монетою - це всього-на-всього сувеніри, продавці яких розраховують на позитивну психологію.
В цьому розділі розміщуються статті по фен шуй, картам долі бацзи. Деякі статті взяті з відкритих джерел в інтернеті, і їх зміст не завжди відповідає моєму погляду на ті речі, які описані в статті.
Консультація по Фен-шуй дома, Карти Долі БаЦзи (4 Стовпа Долі). Статті по Фен шуй, Ба Цзи, Езотерика
Copyright 2018